Dune Beach Resort

Dune Beach Resort to kompleks ekskluzywnych apartamentów położony w Mielnie. Miejsce to wyróżnia się wyjątkową lokalizacją blisko morza i wieloma atrakcjami turystycznymi w pobliżu jak i w samym ośrodku. Jest to idealna lokacja aby odpocząć od codziennego zgiełku i zasięgnąć niezwykłego relaksu nad naszym pięknym Bałtykiem.

Do dyspozycji gości oddano eleganckie i komfortowe apartamenty. Każdy apartament został urządzony w nowoczesnym stylu zapewniającym przede wszystkim wygodę. Każdy gość ma do dyspozycji aneks kuchenny z lodówką, łazienkę, płaski telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

W obiekcie można skorzystać również z usług Dune Beach Restaurant oraz Dune Brasserie&Bar, gdzie podawane są dania z zawsze świeżych i nieprzetworzonych produktów. Restauracja posiada dodatkowo menu zawierające dania kuchni norweskiej, jak również specjalne menu dla dzieci.

Dodatkowo w wakacje w godzinach od 10:00 do 22:00 dostępna jest strefa wellness (poza wakacjami: pt-sb 10:00-22:00, nd-czw 10:00-20:00), gdzie Goście mogą się zrelaksować korzystając z sauny, sali fitness lub popływać w basenie.

Dune Beach Resort posiada również dodatkowe atrakcje, takie jak:

  • plac zabaw dla dzieci
  • degustacja win
  • imprezy kulinarne w tutejszej restauracji

W skrócie

Nowoczesne i luksusowe apartamenty nad morzem
431 zł od 339 zł
Rabat w wysokości: 22%
Oszczędzasz: 92 zł
Oferta ważna do: 21.09.2021, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Polska
Mielno
Zachodniopomorskie