Hotel Lambert

Hotel Lambert**** Medical SPA w Ustroniu Morskim jest oddanym do użytku latem 2013 roku nowoczesnym, stylowym obiektem położonym bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Obiekt składa się z 2 części (Hotelowa oraz Villa) połączonych basenem oraz wspólną recepcją.

Jest to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Doskonały mikroklimat panujący na Pomorzu Środkowym sprzyja zdrowiu i kondycji fizycznej przebywających tu gości. Gwarantuje, że wyjeżdżając stąd będzie się wypoczętym i zrelaksowanym.

Do dyspozycji gości oddano łącznie ponad 110 pokoi różnego typu, z których część zapewnia spektakularny widok na morze (pokoje superior). W Hotelu funkcjonują trzy windy. Hotel posiada 2 skrzydła: skrzydło Hotelowe z pokojami standard oraz skrzydło Villa z pokojami economy.

Do atrakcji obiektu należą też: kawiarnia z widokiem na Bałtyk, Klub Nocny z barem serwującym egzotyczne drinki przy klimatycznej i kierowanej do osób o różnych upodobaniach muzyce i sezonowy „taras plażowy” zlokalizowany bezpośrednio na klifie. Wieczorem dostępny jest Piano bar/Lobby Bar, a dla nieco bardziej aktywnych bilard i sale gier, sala TV.

Relaksowi służy niezwykle bogata oferta SPA & Wellness w Hotelu Lambert obejmująca m.in. basen z kaskadami, basen dla dzieci, saunę suchą oraz jacuzzi.

Dla najmłodszych Hotel Lambert przygotował plac zabaw, salę zabaw oraz salę gier dla młodzieży.


W skrócie

Nowy Hotel Medical SPA położony bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży w urokliwej nadmorskiej miejscowości
400 zł od 329 zł
Rabat w wysokości: 18%
Oszczędzasz: 71 zł
Oferta ważna do: 09.04.2020, 12:04
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Poza miastem
Ustronie Morskie
Zachodniopomorskie