IBB Hotel Długi Targ

Komfortowy hotel w niepowtarzalnej lokalizacji serca gdańskiej starówki pozwala stać się jej częścią i w pełni ją poznać. Za oknem IBB Hotelu Długi Targ znajdują się najpiękniejsze kolorowe kamienice i wspaniałe zabytki, nad którymi latają mewy. Niezrównany klimat tworzą okoliczne knajpki, manufaktury bursztynu i artyści sztuki ulicznej.

Hotelowe wnętrza nie mają odwracać uwagi od miasta... Wręcz przeciwnie – gustowny wystrój, najwyższa jakość materiałów, komfortowe łóżka i bogate wyposażenie pokoju sprawią, że wypoczęci i pełni energii wyruszycie na przygodę, jaką jest poznawanie Gdańska. Zakwaterowanie odbywa się w wygodnych, klimatyzowanych, 2-osobowych pokojach zaopatrzonych w smart TV, biurko oraz bezpłatne napoje bezalkoholowe w minibarze. W prywatnej łazience znajdują się kosmetyki, przybory toaletowe, ręczniki, waga i suszarka do włosów.

Wjechawszy windą na szczyt kamienicy przy Długim Targu, odsłoni się fantastyczny widok na gdańskie śródmieście. Będzie to początek ekscytującej kulinarnej podróży, w którą zabiera Restauracja 5. piętro. To tutaj codziennie przed południem serwowane są śniadania, a w drugiej części dnia oparte na świeżych potrawach potrawy z karty autorskiej kuchni.

W Hotelu IBB znajduje się strefa SPA oferująca relaksacyjne masaże, liczne peelingi, zabiegi na twarz, dłonie czy stopy.


W skrócie

Niepowtarzalna lokalizacja w sercu gdańskiej starówki zachwycającej połączeniem pięknych zabytków z klimatem
345 zł od 329 zł
Rabat w wysokości: 5%
Oszczędzasz: 16 zł
Oferta ważna do: 19.09.2021, 09:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Miasta Polska
Gdańsk
Pomorskie