Kołobrzeg: apartamenty blisko plaży dla 2 i 4 osób z opcjonalnym śniadaniem w Sun & Snow Resorts Kołobrzeg

Obiekt

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg to nowoczesny obiekt składający się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Cechuje go wysoki standard, a przestronne, przeszklone wnętrza tworzą dogodne warunki do wypoczynku. Obiekt graniczy z obszarem Natura 2000, a plaża oddalona jest o 450 m.

Na gości czekają lokale o powierzchni od 29 do 73 m². Wszystkie apartamenty mają wyodrębnioną strefę dzienną, w skład której wchodzi salon z wyposażonym aneksem kuchennym. Każdy z apartamentów przystosowany jest do pobytu rodzin z dziećmi. Basen mieści się w budynku A. Z budynku B nie ma bezpośredniego przejścia do budynku A.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Złota Uliczka z odtworzoną przedwojenną zabudową.
  • 26-metrowa latarnia morska – w jej podziemiach znajduje się Muzeum Minerałów, gdzie można podziwiać kilkaset krystalicznych, ciętych i szlifowanych minerałów z całego świata, zebranych m.in. w Maroku, Rosji, Brazylii i na Madagaskarze.
  • Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu – zbiory militariów pochodzących z czasów od wczesnego średniowiecza do współczesności.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (apartament z 1 lub 2 pokojami), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Potwierdzenie rezerwacji należy przesłać mailowo: [email protected] * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 4,40 zł i 2,20 zł (dzieci do 7 lat) osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * Klucze do odbioru na miejscu w biurze w godzinach 9-17, poza godzinami pracy biura należy wcześniej skontaktować się z recepcją pod numerem tel.: 664 960 401 w celu ustalenia odbioru kluczy w późniejszej godzinie. * W momencie zameldowania w recepcji wymagane jest wpłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 300 zł, płatność możliwa kartą lub gotówką (zwrot kaucji następuje po sprawdzeniu apartamentu). * Opłata jednorazowa za przygotowanie apartamentu – apartament 2-pokojowy poza sezonem: 160 zł, w sezonie wysokim (01.07-31.08.2020): 205 zł. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
169,57 zł od 109 zł
Rabat w wysokości: 35%
Oszczędzasz: 60,57 zł
Oferta ważna do: 03.04.2020, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Plażowa 6 A, 78-100 Kołobrzeg

Strona firmowa