Mielno: pokój dla 2 osób ze śniadaniami lub z wyżywieniem HB w Marinie Mielno

Hotel

Obiekt Marina Mielno położony nad jeziorem Jamno w Mielnie i w bliskiej odległości od morza to miejsce stworzone z myślą o wymagających gościach, którzy cenią sobie komfort i nowoczesność.

Pokoje są przestronne i dobrze oświetlone dzięki dużym oknom i przeszklonym drzwiom balkonowym. Znajdują się w nich duże łóżka, biurka z krzesłami, szafy i telewizory. Pokoje posiadają balkony i łazienki z prysznicem.

W restauracji Biała Dama na gości czekają wyjątkowe doznania smakowe. W sezonie zimowym uroku wnętrzom dodaje kominek, latem można zaś delektować się posiłkiem na tarasie.

Szczegóły zakwaterowania:

 • Standardowe obłożenie: 2 osoby.
 • Maksymalne obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko
 • Warunki dla dodatkowych osób:
  • Dziecko do lat 3: bezpłatnie ze śniadaniem i obiadokolacją, śpiące w łóżku rodziców
  • Dziecko od 3 do 12 lat: 60 zł/doba ze śniadaniem i obiadokolacją; na dostawce

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Przystań rybacka, gdzie kupić można świeżo wędzone ryby.
 • Jamieński Nurt – kanał łączący jezioro Jamno z Morzem Bałtyckim.
 • Latarnia morska w Gąskach zbudowana w latach 1877-1878 r. z widokiem m.in. na Bałtyk, osadę rybacką Chłopy i Sarbinowo.
 • Trójrzędowa Aleja Lipowa ze 150-letnimi lipami – wiodąca od Mielna do Mielenka.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta debetowa. * Opłata klimatyczna: 2,40 zł/osoba/doba, płatne gotówką na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie booking.com w dniu 31.08.2021. Więcej informacji tutaj.
206 zł od 179 zł
Rabat w wysokości: 13%
Oszczędzasz: 27 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Bolesława Chrobrego 26A, 76-032 Mielno

Strona firmowa