Sopot: pokój dla 2 osób lub apartament dla 4 osób z opcjonalnym śniadaniem w Aqua House

Apartamenty

Aqua House to nowy obiekt na sopockiej mapie, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Sopockiego Aquaparku, który jest idealnym miejscem na wodną przygodę, zapewniającym mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Obiekt położony jest w pobliży sopockiej plaży, oddalony od mola o 15-minutowy spacer.

Apartamenty oferują swoim gościom pokoje dwuosobowe i apartamenty z łazienką, wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i zestawy do parzenia kawy i herbaty.

Śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane są w restauracji znajdującej się w budynku. Każdego ranka na gości czeka posiłek w formie bufetu, w którym znajdują się m.in. płatki, jogurty, mleko, sery, twarożek, wędliny, warzywa, owoce lub sałatki owocowe, a także rozmaite słodkości.

Na terenie obiektu jest też ogród, taras, całodobowa recepcja i prywatny parking.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Molo spacerowe – najdłuższe drewniane molo nad Morzem Bałtyckim (ok. pół kilometra długości).
  • Opera Leśna – leśny amfiteatr otwarty w 1909 roku, kojarzony przede wszystkim z odbywającym się tu corocznie festiwalem.
  • Grodzisko wczesnośredniowieczne – jedno z najstarszych miejsc na historycznej mapie Trójmiasta.
  • Ogród zoologiczny w gdańskiej Oliwie – na obszarze ok. 120 hektarów mieszkają zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów, wśród nich te, których nie można już zobaczyć na wolności.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój 2-os. lub apartament 4-os.), a nie za osobę. * Anulowanie rezerwacji na min. 14 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości modyfikacji. Rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * W przypadku niestawienia się na miejscu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie usługodawca jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione usługodawcy wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
od 229 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Zamkowa Góra 21, 81-701 Sopot, POMORSKIE

Strona firmowa