Niemcy, Brandenburgia: pokój double dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem i wellness w Hotelu Schloss Herrenstein 4*

Hotel

Hotel Schloss Herrenstein 4* zlokalizowany jest w rezerwacie przyrody Schorfheide, 1,5 km od jeziora Haussee.

Do dyspozycji gości oddano pokoje urządzone w stylu rustykalnym. Każdy posiada TV sat., biurko, minibar oraz własną łazienkę z suszarką do włosów.

Tutejsza restauracja serwuje dania kuchni branderburskiej. Codzienne rano serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu.

Spragnieni relaksu mogą się odprężyć w strefie wellness, która obejmuje m.in. saunę, łaźnie parową i kryty basen. Na miejscu wykonywane są również zabiegi pielęgnacyjne oraz masaże.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Malowniczy region Uckermark sprzyja uprawianiu turystyki pieszej oraz rowerowej.
  • Liczne atrakcje, m.in. stadnina koni oraz pole do gry w minigolfa.
  • Ogród Zoologiczny w Eberswalde – można tutaj podziwiać ok. 1500 zwierząt z 5 kontynentów.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 30 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 13.05.2019. Więcej informacji tutaj. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
473,38 zł od 344,28 zł
Rabat w wysokości: 27%
Oszczędzasz: 129,1 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Herrenstein Weg 6, 17268 Gerswalde, BB

Strona firmowa