Pałac Łazienki II

Pałac Łazienki II usytuowany w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia, to zabytkowy, ponad stuletni obiekt, który powrócił do dawnej świetności i oryginalnej nazwy Łazienki II. Połączenie nowoczesności z unikatowymi, pałacowymi wnętrzami zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek i stwarza możliwości skorzystania z szerokiego zakresu profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej w Centrum Medical.

Pałac dysponuje 51 pokojami, które zostały odrestaurowane na przestrzeni 2013 i 2014 roku. Wyposażone w nowe łóżka z piankowymi, medycznymi materacami, nowe wykładziny oraz firany i zasłony, kuszą przytulnością i zachęcają do dłuższego wypoczynku.

Goście mają do dyspozycji również Marconi Restaurant, która zaprasza na dania kuchni polskiej i europejskiej.

Ciechocinek ze swoim łagodnym, nizinnym klimatem jest idealnym miejscem wypoczynku z dziećmi. Dlatego Pałac Łazienki II nie zapomina o najmłodszych Gościach. Pałac dysponuje łóżeczkami dziecięcymi i dostawkami, zapewniającymi komfort dzieciom jak i rodzicom. Dostępny jest kolorowy, pełen gier i zabaw Kids Klub, z możliwością organizacji opieki i animacji. Szef Kuchni zadbał o to, aby w menu znalazły się zdrowe i smaczne potrawy dla milusińskich. Pałac zlokalizowany jest w sąsiedztwie parków pełnych zieleni a od najbliższego placu zabaw dzieli go ledwie 5 minut spaceru.


W skrócie

Zabytkowy pałac w centrum Ciechocinka - luksusowe wnętrza w uzdrowiskowym klimacie
300 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 34%
Oszczędzasz: 101 zł
Oferta ważna do: 18.12.2017, 04:42
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Ciechocinek
Kujawsko - Pomorskie