Portobello Wellness & Yacht Hotel

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom**** to ekskluzywny hotel położony na Węgrzech w mieście Esztergom. Obiekt został otwarty w 2016 roku i szybko zyskał na popularności. Hotel oferuje wysoki poziom usług, relaks w strefie wellness i znakomite usługi gastronomiczne.

Dla gości przygotowano eleganckie i przestronne pokoje i apartamenty. Wygodne łóżka i przytulny wystrój zapewniają komfortowy wypoczynek. Wnętrza są wyposażone w płaski telewizor, klimatyzację, bezprzewodowy internet, sejf, minibar i prywatną łazienkę.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja, w której można zjeść pyszne i różnorodne śniadania i kolacje w formie bufetu. Posiłki są przygotowywane z największą dbałością ze świeżych i dobrej jakości produktów.

Portobello Hotel jest bezpośrednio połączony z Aquasziget Experience. Jest to kompleks basenów i centrum odnowy biologicznej. Miejsce to oferuje wiele atrakcji dla całej rodziny i całą gamę zabiegów. Kompleks basenowy składa się m. in. z:

  • basenu z wodospadem, dyszami wodnymi, gejzerem i efektem fali
  • zewnętrznego basenu dla dzieci z zamkiem i zjeżdżalniami
  • zewnętrznych basenów ze zjeżdżalniami długości 72 m i 93 m

W strefie wellness można skorzystać z saun, np.: sauna fińska, sauna ziołowa, biosauna oraz z jacuzzi. Centrum odnowy biologicznej to miejsce gdzie można skorzystać z dużej oferty masaży, zabiegów kosmetycznych i relaksujących, aromatycznych kąpieli.


W skrócie

Nowoczesny hotel z dostępem do kompleksu basenów i centrum odnowy biologicznej
649 zł od 397 zł
Rabat w wysokości: 39%
Oszczędzasz: 252 zł
Oferta ważna do: 19.12.2018, 18:40
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Zagranica
Esztergom
Węgry