Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność

Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność usytuowane jest w Parku Zdrojowym w centrum Ciechocinka. Obiekt składa się z budynku głównego oraz nowo otwartego budynku nr 2, zbudowanego w 2018 r. Jest to wspaniałe miejsce dla osób pragnących wyciszenia i odnowy ciała. Świetne położenie w Parku pełnym zieleni sprzyja wypoczynkowi. Dostępne są różne rodzaje aktywności w obiekcie oraz na świeżym powietrzu. Sanatorium zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób układu krążenia, oddechowego i mięśniowo-szkieletowego.

Dla Gości zostały przygotowane przestronne i przytulne pokoje i apartamenty, urządzone w klasycznym stylu. Wnętrza wyposażono w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, szklanki na zimne napoje, woda butelkowana i kosmetyki hotelowe. Każdy Gość ma do dyspozycji prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.

Codziennie podawane są śniadania i kolacje w formie urozmaiconego bufetu oraz serwowane obiady. Posiłki są ze świeżych i dobrej jakości składników.

Goście mają do dyspozycji: basen solankowy, saunę, łaźnię parową i nowoczesne gabinety zabiegowe. Sanatorium oferuje bogaty wybór zabiegów, a w tym: fizykoterapię, kinezyterapię, hydroterapię, inhalację oraz kąpiele zdrowotne. Dla większego relaksu można skorzystać z gabinetu masażu i wybrać z wielu opcji, takich jak masaż suchy, drenaż limfatyczny czy masaż pneumatyczny.


W skrócie

Komfortowe sanatorium z basenem solankowym i gabinetami zabiegowymi, położone w Parku Zdrojowym
320 zł od 259 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 61 zł
Oferta ważna do: 26.05.2019, 07:40
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta
Ciechocinek
Kujawsko - Pomorskie