Słowacja: Aquapark bilety do term AquaCity Poprad dla 1, 2 lub 4 osób

Park wodny

Wodne szaleństwo z miejsca wprawia w pozytywny nastrój. Warto się o tym przekonać w słowackim AquaCity Poprad. Czynny cały rok aquapark oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowoczesny AquaCity Poprad to całoroczny kompleks kąpieliskowy położony na wysokości 672 m n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich – tylko 50 km od polskiej granicy. Woda w basenach wydobywana jest na głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie. W trakcie procesu technologicznego schładzana jest z temperatury 50°C do 36-38°C. Aby zminimalizować konieczność użycia chloru, baseny posiadają powierzchnię nierdzewną. Z kolei do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV łagodne dla skóry i dla oczu.

Nowoczesny budynek jako podstawowe źródło energii wykorzystuje promieniowanie słoneczne oraz wodę termalną. Stąd główną atrakcją są relaksacyjne baseny termalne z wodą o temperaturze 30-34°C. Oferują masaże wodne i powietrzne, leżanki z masażem perełkowym, dysze wodne, specjalne światła do leczniczej chromoterapii i wiele innych atrakcji. Kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire zapewniają dogłębny relaks. Nie zapomniano jednak o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W AquaCity Poprad przez cały rok funkcjonuje zewnętrzny, siedzący basen relaksacyjny oraz rekondycyjny pływacki o długości 33 m. Ten ostatni zainteresuje zwłaszcza aktywnych sportowców. Z kolei dzieci chętnie będą spędzać czas w basenie Wyspa Skarbów. Warto wspomnieć, że woda termalna w aquaparku działa leczniczo i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego, nerwowego i przy kłopotach z krążeniem krwi.

Wśród atrakcji dostępnych w AquaCity Poprad są:

  • Zjeżdżalnie – kilkumetrowe, całoroczne, strome konstrukcje, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek.
  • Blue Diamond I – delikatnie podświetlone baseny wypełnione bogato zmineralizowaną wodą, z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.
  • Blue Diamond II – basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie, dzięki czemu podczas kąpieli lub relaksu na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie można rozkoszować się orzeźwiającymi drinkami i cieszyć się chwilą.
  • Basen dziecięcy Treasure Island – nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych (do wyboru m.in. rejs zabytkowym statkiem, programy animacyjne i weekendowe zabawy dla dzieci, żółwie i rybki Nemo oraz legwan z archipelagu Galapagos, czyli maskotka Treasure Island).

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Opcje

  • 47 zł zamiast 95 zł za Pakiet Aqua: 1 bilet dla 1 osoby
  • 95 zł zamiast 189 zł za Pakiet Aqua: 1 bilet dla 2 osób
  • 189 zł zamiast 378 zł za Pakiet Aqua: 1 bilet dla 4 osób

  • 73 zł zamiast 146 zł za Pakiet Vital: 1 bilet dla 1 osoby
  • 146 zł zamiast 292 zł za Pakiet Vital: 1 bilet dla 2 osób
  • 292 zł zamiast 585 zł za Pakiet Vital: 1 bilet dla 4 osób

W skrócie

Ważność Groupon ważny do 15.12.2017. Cena za 1, 2 lub 4 osoby. Rezerwacja Brak konieczności wcześniejszej rezerwacji – groupon jest biletem. Przy wejściu należy okazać wydrukowany groupon. Dodatkowe informacje: tel. +421 52 78 51 111 lub mailowo: [email protected] Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Ograniczenia i dopłaty Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Poprad, Słowacja. Brak opłaty klimatycznej. Dodatkowe osoby zgodnie z cennikiem. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.
95 zł od 47 zł
Rabat w wysokości: 51%
Oszczędzasz: 48 zł
Oferta ważna do: 30.11.2017, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Strona firmowa