Słowacja: pokój dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB i napojem powitalnym w Hotelu Rendez Vous

Hotel

W popularnej miejscowości turystycznej Liptovský Trnovec znajdują się największe atrakcje tej części Słowacji. Dogodną bazą wypadową do ich zwiedzania jest Hotel Rendez Vous, w pobliżu którego położony jest zbiornik wodny Liptovská Mara przystosowany do uprawiania sportów wodnych.

Do dyspozycji gości są pokoje wyposażone w telewizory, bezprzewodowy internet i suszarki do włosów. Każdy posiada łazienkę z prysznicem lub wanną, a z okien roztacza się malowniczy widok na Tatry, Góry Choczańskie i zbiornik wodny.

Integralną część hotelu stanowi kameralna restauracja, która serwuje dania kuchni regionalnej, słowackiej i międzynarodowej (przyrządzane w oparciu o produkty od lokalnych dostawców). Stylowy lobby bar oferuje zaś szeroki wybór napojów i ciast.

Z myślą o gościach pragnących się zrelaksować hotel udostępnia saunę i jacuzzi, a dla osób lubiących aktywny wypoczynek – wypożyczalnię rowerów.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Aquapark Tatralandia – największy, działający cały rok park wodny. Znajduje się w regionie Liptów, który słynie z licznych zabytków, kultury i folkloru.
  • Dolina Rohacka – z niej rozpoczyna się większość szlaków w Rohacze. Przy jej końcu znajduje się Chata Tatliaka z bufetem oraz Stawek Tatliaka.
  • Zamek Orawski – majestatyczny zamek górujący nad miejscowością Oravsky Podzamok.
  • Rohackie Stawy – cztery jeziorka górskie na zboczach Rohaczy.
  • Banówka (Banikov, 2178 m) – najwyższy szczyt w Rohaczach.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 25,50 CZK/osoba/doba. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
od 229 zł
Oferta ważna do: 20.01.2020, 12:04
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Liptovský Trnovec 312, 032 22 Liptovský Trnovec

Strona firmowa