Szklarska Poręba: pokój double dla 2 osób lub quadruple dla 4 osób w Willi Lolobrygida

Willa

Ci, którzy marzą o wypoczynku u stóp Karkonoszy, mogą odwiedzić Willę Lolobrygidę, która położona jest tuż przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę.

Na gości czekają jasne pokoje urządzone w skandynawskim stylu. Ich wnętrza kryją wygodne łóżka, szafki na ubrania, telewizory oraz odrębne, własne łazienki z kabinami prysznicowymi. Na miejscu znajduje się również kuchnia, w której można przygotować posiłki bądź napić się kawy lub herbaty.

Dla dzieci przygotowano pokój zabaw – maluchy mogą tam rysować, grać w planszówki i oddawać się innym zabawom.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Szlaki rowerowe – Szklarska Poręba należy do Programu promocji jazdy na rowerze, dlatego posiada 19 oznakowanych tras w okolicy, o łącznej długości 450 km.
  • Huta szkła Julia w Pichowicach założona w 1889 roku (przez Friedricha Heckerta) – prezentuje tradycyjny wytop szkła kryształowego oraz proces zdobienia, który nie zmienił się od 150 lat.
  • Karkonoski Park Narodowy, w skład którego wchodzi główny grzbiet Karkonoszy (od przełęczy Okraj na wschodzie do zachodniego zbocza Mumlawskiego Wierchu na zachodzie).
  • Wodospad Kamieńczyka – posiada 3 kaskady o łącznej wysokości 27 m.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double lub quadruple), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Konieczności podania adresu e-mail podczas rezerwacji * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2,20 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 18.06.2019. Więcej informacji tutaj.
140 zł od 109 zł
Rabat w wysokości: 22%
Oszczędzasz: 31 zł
Oferta ważna do: 26.07.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Turystyczna 25, 58-580 Szklarska Poręba, DOLNOŚLĄSKIE

Strona firmowa