Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti**** położony jest w węgieskim mieście Lenti. Jest to luksusowy obiekt oferujący szeroką gamę atrakcji. Posiada bezpośrednie, kryte przejście do centrum odnowy biologicznej Lenti Termálfürdő és Szent György Energiapark. Na terenie hotelu znajduje się restauracja, bar i centrum konferencyjne. Dla gości dostępny jest bezpłatny parking.

Do dyspozycji gości oddano przestronne i komfortowe pokoje. Wnętrza są eleganckie i nowoczesne. Pokoje są wyposażone w płaski telewizor, klimatyzację, bezprzewodowy internet, minibar, sejf, balkon, suszarkę do włosów oraz łazienkę z prysznicem.

W obiekcie znajduje się restauracja L16, jest to miejsce zetknięcia się kuchni międzynarodowej z kuchnią lokalną. Można tutaj spróbować wielu specjałów przygotowanych z największą starannością. Posiłki są komponowane ze świeżych i dobrej jakości składników. Goście hotelu mają zapewnione codzienne pyszne śniadania i obiadokolacje.

Oprócz restauracji w hotelu są jeszcze dwa bary. Jeden z nich, Bar Minimal Art, oferuje pyszne ciasta i świetne koktajle. Drugi to Sky Bar, który przyciąga malowniczymi widokami z okien tarasu.

Jedną z największych atrakcji dla gości jest centrum odnowy biologicznej Lenti Termálfürdő és Szent György Energiapark. Z hotelu jest bezpośrednie i podgrzewane przejście do atrakcji, takich jak:

  • baseny termalne
  • baseny zewnętrzne np.: basen z wodą leczniczą czy ze zjeżdżalnia
  • baseny wewnętrzne z atrakcjami
  • sauny (podczerwień, fińska)

Kolejnym miejscem przygotowanym dla gości jest Beauty Farm, gdzie można skorzystać z usług fryzjerów czy kosmetyczek. Na czwartym piętrze hotelu znajduje się strefa wellness, która oferuje sauny, salon masażu i basen. Dla osób potrzebujących odrobiny ruchu przygotowana jest sala fitness z maszynami cardio i sprzętem sportowym. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru lub kijów do nordic walking, co pozwala na aktywność fizyczna na świeżym powietrzu.


W skrócie

Wyjątkowy hotel z bogatą ofertą spa&wellness, położony w uzdrowiskowym mieście Lenti na Węgrzech.
715 zł od 483 zł
Rabat w wysokości: 33%
Oszczędzasz: 232 zł
Oferta ważna do: 21.09.2019, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Zagranica
Lenti
Węgry