Ustroń: pokój dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB, spa i więcej w Hotelu Belweder 5*

Hotel

Ekskluzywny, nowocześnie urządzony obiekt usytuowany jest na zboczu Góry Równicy. Hotel Belweder 5* położony jest wśród gór i lasów, w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym sercu Beskidu Śląskiego.

Obiekt oddaje do dyspozycji gości klimatyzowane pokoje i apartamenty. W każdym z nich znajduje się m.in. sejf i minibar oraz dostęp do internetu.

Hotelowa restauracja Bourbon serwuje różnorodne kompozycje smakowe. Na aromatyczną kawę i deser warto wybrać się do baru dziennego, a w sobotnie wieczory do klubu muzycznego, gdzie serwowane są fantazyjne koktajle.

W luksusowych wnętrzach hotelu można znaleźć także bogato wyposażoną strefę wellness. Atrakcje, takie jak basen z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa pozytywnie wpływają na zdrowie i pomagają się zrelaksować.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Leśny Park Niespodzianek – pozwala na obcowanie z naturą i dziką przyrodą. Można zobaczyć w nim m.in. muflony i daniele, które swobodnie przemieszczają się wśród zwiedzających. W zagrodach podziwiać można również żubry, jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki czy jenoty. Niemałą atrakcją są sokolarnia i sowiarnia, gdzie o wyznaczonych porach wykwalifikowani sokolnicy prezentują ptaki drapieżne.
  • Rodzinny Park Rozrywki Extreme Park Równica – z planetarium, ścianką wspinaczkową, kinem 4D oraz innymi atrakcjami.
  • Amfiteatr w Parku Zdrojowym – każdego roku na jego deskach odbywa się Tydzień Kultury Beskidzkiej, czyli cieszący się międzynarodową sławą festiwal folkloru.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double lub twin albo pokój premium double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 3 zł/osoba dorosła/doba, płatne na miejscu (opłata pobierana za każdą osobę dorosłą i dziecko) * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Zabiegi spa należy rezerwować w recepcji: tel. +48 33 854 85 56 lub mailowo: [email protected] W przypadku zbyt późnej rezerwacji Recepcja SPA ze względu na brak wolnego terminu i gabinetu nie gwarantuje realizacji zabiegów. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 07.05.2019. Więcej informacji tutaj. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
506,47 zł od 348 zł
Rabat w wysokości: 31%
Oszczędzasz: 158,47 zł
Oferta ważna do: 26.07.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Zdrojowa 15,, 43-450 Ustroń, ŚLĄSKIE

Strona firmowa