Warszawa: 1-3 noce dla 2 osób ze śniadaniami i więcej w Warsaw Plaza Hotel 4*

Hotel

Znajdujący się nieopodal lotniska Chopina Warsaw Plaza Hotel 4* wyróżnia się nowoczesnym designem. Dysponuje on 146 pokojami ze strefą wypoczynkową dla 290 osób, 16 salami konferencyjnymi oraz eleganckimi restauracją i barem, które czynią to miejsce dogodnym zarówno na wypoczynek, jak i spotkanie biznesowe.

Wszystkie pokoje posiadają duże, otwierane okna i wyposażone są w 40-calowy telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową, minibar, sejf oraz czajnik elektryczny. W każdym pokoju jest łazienka z podgrzewaną podłogą, prysznicem, suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem wysokiej jakości kosmetyków.

W hotelowej restauracji goście mogą skosztować potraw łączących kuchnię polską z elementami Wschodu i Zachodu.

Warsaw Plaza Hotel 4* oferuje również podziemny parking strzeżony oraz parking zewnętrzny, bezpłatny transport z/na lotnisko oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stare Miasto – wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
  • Zamek Królewski – łączący w sobie cechy gotyku, wczesnego baroku, rokoka i klasycyzmu. Obok funkcji muzealnych pełni także rolę reprezentacyjną, uważa się go za symbol stolicy.
  • Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-parkowy założony w XVIII wieku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Najwspanialszy zespół architektury polskiej doby klasycyzmu stanisławowskiego.
  • Muzeum Powstania Warszawskiego – zostało otwarte w sześćdziesiątą rocznicę wybuchu Powstania.

Wybierz 1 z 6 opcji

2 osoby, pokój standard, śniadania, do 31.03.2018, pt.-pon.

  • 199 zł zamiast 460 zł za 1 noc
  • 399 zł zamiast 840 zł za 2 noce
  • 579 zł zamiast 1220 zł za 3 noce

  • 339 zł zamiast 700 zł za 1 noce – powitalna kolacja
  • 519 zł zamiast 1080 zł za 2 noce – powitalna kolacja
  • 699 zł zamiast 1460 zł za 3 noce – powitalna kolacja

W skrócie

Ważność Groupon ważny do 31.03.2018 (pt.-pon.). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 22 431 08 00 lub mailowo: [email protected] Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Warszawa, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.
460 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 57%
Oszczędzasz: 261 zł
Oferta ważna do: 31.01.2018, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Łączyny 5, 02-820 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa