Warszawa: apartament lub apartament typu superior dla 2 osób z centrum fitness w Platinum Residence

Apartamenty

W samym centrum tętniącej życiem stolicy czekają na gości luksusowe apartamenty w Platinum Residence. Blisko stąd do najważniejszych atrakcji Warszawy: zabytków, centrów biznesowych i handlowych.

Platinum Residence łączy domową atmosferę z usługami hotelu wysokiej klasy. Ciepłe wnętrza, nowoczesny design i dbałość o detale sprawiają, że wnętrza są przytulne i przyjazne dla gości.

Apartament Superior o powierzchni 40 m² jest elegancki i funkcjonalny. Sypialnia posiada komfortowe łóżko i pojemną szafę. Natomiast łazienkę wyposażono w wannę z zabudową prysznicową. Ponadto apartamenty do 15. piętra włącznie, dysponują balkonami.

Przestronny salon połączony jest z aneksem kuchennym, w którym znajduje się: płyta grzewcza, mikrofalówka, lodówka, a nawet toster i czajnik. Nie brakuje również zastawy stołowej i kuchennej.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stare Miasto – wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
  • Zamek Królewski – łączący w sobie cechy gotyku, wczesnego baroku, rokoka i klasycyzmu. Obok funkcji muzealnych pełni także rolę reprezentacyjną, uważa się go za symbol stolicy.
  • Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-parkowy założony w XVIII wieku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Najwspanialszy zespół architektury polskiej doby klasycyzmu stanisławowskiego.
  • Muzeum Powstania Warszawskiego – zostało otwarte w sześćdziesiątą rocznicę wybuchu Powstania.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (apartament z 1 sypialnią lub apartament z 1 sypialnią typu superior), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * W momencie zameldowania wymagane jest okazanie karty kredytowej. Wpłata gotówkowa nie jest dozwolona. * W przypadku dodatkowych pytań: rezerwacje 22 419 00 33, recepcja 22 419 00 01, 22 419 00 02. * Apartament Platinum Residence objęty jest całkowitym zakazem palenia. * Opłata 615 zł zostanie naliczona każdemu gościowi, który narusza zasady dotyczące palenia. * W wynajętym apartamencie nie wolno organizować imprez, przyjęć ani wydarzeń. W przypadku naruszenia tego zakazu karta kredytowa zostanie obciążona opłatą w wysokości 615 zł za każde naruszenie. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
221 zł od 199 zł
Rabat w wysokości: 10%
Oszczędzasz: 22 zł
Oferta ważna do: 31.01.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Grzybowska 61, 00-844 Warszawa

Strona firmowa