Warszawa: apartament studio dla 2 osób w S6 by Platinum Residence

Hotel

Obiekt S6 by Platinum Residence zlokalizowany jest na warszawskiej Woli – dynamicznie rozwijającej się części miasta.

Klimatyzowane apartamenty z aneksem kuchennym wyposażone są w zmywarkę do naczyń, lodówkę, czajnik, kuchenkę i mikrofalową, pralkę, TV LCD, pakiet telewizji kablowej i wiele więcej.

Obiekt zapewnia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta – S6 by Platinum Residence znajduje się w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałacu Kultury i Nauki i centrum handlowego Blue City.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stare Miasto – wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
  • Zamek Królewski – łączący w sobie cechy gotyku, wczesnego baroku, rokoka i klasycyzmu. Obok funkcji muzealnych pełni także rolę reprezentacyjną i uważa się go za symbol stolicy.
  • Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-parkowy założony w XVIII wieku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Jest to wspaniały zespół architektury polskiej doby klasycyzmu stanisławowskiego. W Łazienkach znajduje się pomnik Fryderyka Chopina, który przedstawia słynnego kompozytora siedzącego pod wierzbą i szukającego natchnienia pośród piękna przyrody.
  • Centrum Nauki Kopernik – zwiedzający mogą poznać tu prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Znajduje się tu również planetarium Niebo Kopernika, w którym podziwiać można m.in. rozgwieżdżone niebo nad Warszawą.
  • Warszawskie zoo – można spędzić w nim cały dzień na podziwianiu licznych gatunków zwierząt z całego świata.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (apartament studio), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Podczas zameldowania należy okazać dowód tożsamości ze zdjęciem oraz kartę kredytową. * S6 by Platinum Residance objęty jest całkowitym zakazem palenia. * Opłata 615 zł zostanie naliczona każdemu gościowi, który narusza zasady dotyczące palenia. * W wynajętym apartamencie nie wolno organizować imprez, przyjęć ani wydarzeń. W przypadku naruszenia tego zakazu karta kredytowa zostanie obciążona opłatą w wysokości 615 zł za każde naruszenie. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
200 zł od 169 zł
Rabat w wysokości: 16%
Oszczędzasz: 31 zł
Oferta ważna do: 31.01.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Sławińska 6, 01-218 Warszawa

Strona firmowa