Warszawa: studio lub apartament z jedną sypialnią dla 2 osób w Oxygen Residence

Apartamenty

Rezydencja znajduje się w centrum biznesowym Warszawy, harmonijnie łączy architekturę nowoczesnego budownictwa z przytulnością kameralnych wnętrz. Oxygen Residence oferuje gościom komfortowe apartamenty.

Apartamenty dysponują dużym łóżkiem lub 2 pojedynczymi łóżkami do wyboru. W aneksie kuchennym, goście znajdą wszystko, co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków. W wolnym czasie goście mogą skorzystać z internetu lub pooglądać telewizję. Warto dodać, że niektóre apartamenty dysponują balkonami, które wychodzą bezpośrednio na zielone patio.

Łazienki z wanną lub prysznicem wyposażono w zestaw kosmetyków, suszarkę do włosów i ręczniki. Ponadto apartamenty posiadają pralkę, żelazko, deskę do prasowania i suszarkę do ubrań.

Dzięki swojej lokalizacji Oxygen Residence stanowi dobra bazę wypadową do odkrywania uroków stolicy. Pałac Kultury i Nauki oraz centrum handlowe Złote Tarasy znajdują się w odległości ok. 1,2 km od obiektu.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stare Miasto – wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
  • Zamek Królewski – łączący w sobie cechy gotyku, wczesnego baroku, rokoka i klasycyzmu. Obok funkcji muzealnych pełni także rolę reprezentacyjną i uważa się go za symbol stolicy.
  • Łazienki Królewskie – zespół pałacowo-parkowy założony w XVIII wieku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Jest to wspaniały zespół architektury polskiej doby klasycyzmu stanisławowskiego. W Łazienkach znajduje się pomnik Fryderyka Chopina, który przedstawia słynnego kompozytora siedzącego pod wierzbą i szukającego natchnienia pośród piękna przyrody.
  • Centrum Nauki Kopernik – zwiedzający mogą poznać tu prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Znajduje się tu również planetarium Niebo Kopernika, w którym podziwiać można m.in. rozgwieżdżone niebo nad Warszawą.
  • Warszawskie zoo – można spędzić w nim cały dzień na podziwianiu licznych gatunków zwierząt z całego świata.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (studio lub apartament z jedną sypialnią), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Brak opłaty klimatycznej. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * W momencie zameldowania wymagane jest okazanie karty kredytowej. Wpłata gotówkowa nie jest dozwolona. * W przypadku pytań możliwy kontakt tel.: rezerwacje 22 419 00 55, recepcja 22 419 00 11. * Apartament Oxygen Residence objęty jest całkowitym zakazem palenia. * Opłata 615 zł zostanie naliczona każdemu gościowi, który narusza zasady dotyczące palenia. * W wynajętym apartamencie nie wolno organizować imprez, przyjęć ani wydarzeń. W przypadku naruszenia tego zakazu karta kredytowa zostanie obciążona opłatą w wysokości 615 zł za każde naruszenie. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
195,5 zł od 189 zł
Rabat w wysokości: 3%
Oszczędzasz: 6,5 zł
Oferta ważna do: 31.01.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Wronia 45, 00-844 Warszawa

Strona firmowa