Wenecja: pokój standard dla 2 osób ze śniadaniem w Hotel Rivamare

Hotel

Hotel Rivamare położony jest w spokojnej okolicy na Lido, największej wyspie Laguny Weneckiej, zaledwie 20 metrów od plaży. Hotel znajduje się kilka metrów od Palazzo del Cinema i nieopodal Placu św. Marka.

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, drewniane podłogi, telewizor i łazienkę. Niektóre pokoje dysponują prywatnym tarasem z widokiem na morze lub ogród.

Kontynentalne śniadanie w formie bufetu serwowane jest w przestronnym i jasnym pokoju z widokiem. Goście mogą zrelaksować się na słonecznym tarasie.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Bazylika św. Marka – świątynia mieszcząca misternie wykonane mozaiki z początku drugiego tysiąclecia. Położona przy równie słynnym Placu Św. Marka.
  • Pałac Dożów – rezydencja dawnych władców miasta, która mieściła również zbrojownię, trybunały i więzienia. Powstała w IX w., a obecny wygląd zyskała w XIV i XVI w. W środku znajdują się liczne arcydzieła ukazujące dzieje Wenecji.
  • Piazzetta – miejsce, gdzie przed ważnymi spotkaniami gromadzili się politycy. Na jednym jej krańcu wznoszą się masywne granitowe kolumny, zwane kolumnami Marka i Teodora.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2,80 euro/osoba od 16 lat/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
411,41 zł od 210,87 zł
Rabat w wysokości: 49%
Oszczędzasz: 200,54 zł
Oferta ważna do: 10.03.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Lungomare Marconi, 44, 30126 Venezia Lido, VENEZIA

Strona firmowa