Wielkopolska: pokój double lub twin dla 2 osób ze śniadaniami, HB lub all inclusive w Hotelu Szablewski

Hotel

Niedaleko od Poznania, w miejscowości Dymaczewo Nowe, na odpoczynek zaprasza Hotel Szablewski. Jest to odpowiednie miejsce na ucieczkę od zgiełku dużego miasta oraz na romantyczny pobyt dla dwojga w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Dostępne są tutaj pokoje charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia. Łącznie na gości czeka ok. 148 miejsc noclegowych. W całym obiekcie dostępny jest bezpłatny internet Wi-Fi. Posiłki podawane są w hotelowej restauracji.

Wieczorami można potańczyć pod gwiazdami w ogrodzie, gdzie serwowane są specjały szefa kuchni.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Pracownia Literacka Arkadego Fiedlera: można tu się przenieść w egzotyczne rejony Amazonii i Madagaskaru.
  • Zespół pałacowo-parkowy w bliskim sąsiedztwie Kórnika: na południowo-wschodnim krańcu zespołu wznosi się kaplica dworska, w dolnej części mieści się krypta grobowa Raczyńskich.
  • Wielkopolski Park Narodowy o powierzchni 7584,93 ha. Poza wyjątkowo zróżnicowanym światem fauny oraz flory, ma turystom także do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji. Na uwagę zasługują przede wszystkim zabytki architektury sakralnej i obiekty architektury dworskiej.
  • Pałac w Rogalinie – zabytkowy pałac we wsi Rogalin, oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu. Od 2018 zespół pałacowo-parkowy posiada status pomnika historii.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój twin/deluxe double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 72 godz.przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. Rezerwacje dokonane w ciągu 72 godzin przed zameldowaniem nie podlegają zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Ważność do 19.12.2019 Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 01.07.2019. Więcej informacji tutaj.
od 125 zł
Oferta ważna do: 29.11.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Pod Topolami 1, 62-050 Dymaczewo Nowe

Strona firmowa