Willa Goździk

Willa Goździk położona jest w przepięknej zielonej i przede wszystkim spokojnej okolicy. Atmosfera panująca w obiekcie sprzyja odpoczynkowi i wyciszeniu, a bliskość najpiękniejszych i najciekawszych szlaków górskich oraz bezpośredni dostęp do stoków narciarskich czyni Willę Goździk doskonałą bazą do zwiedzania Wisły i okolic.

Do dyspozycji gości oddane zostały komfortowe, przytulne pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Wnętrza pokoi są utrzymane w różnych stylach, a każdy pokój wyposażony jest w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, łazienkę z kabiną prysznicową. Ponadto, w niektórych pokojach znajduje się kominek, który tworzy niepowtarzalny nastrój.

W obiekcie przygotowano klimatyczną jadalnię w stylu góralskim oraz mini aneks kuchenny, gdzie goście mogą samodzielnie przyrządzić posiłek. W przestronnym ogrodzie można zorganizować ognisko lub wieczór grillowy.

W obiekcie znajduje się sauna. Organizowane są tu też zajęcia jogi, a w sąsiadującym z Willą Pałacyku Wiślańskim można skorzystać z oferty masażu..


W skrócie

Przytulna willa w zacisznej okolicy, blisko atrakcyjnych szlaków
199 zł od 149 zł
Rabat w wysokości: 26%
Oszczędzasz: 50 zł
Oferta ważna do: 28.04.2018, 06:20
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Góry Miasta Poza miastem
Wisła
Śląskie