Wrocław: apartament studio, studio twin lub z jedną sypialnią dla 2 osób w Empire Apart

Apartamenty

W samym centrum Wrocławia znajduje się Empire Apart. Komfortowe apartamenty są bardzo dobrą bazą wypadową dla osób, które chcą poznać przeróżne zakątki miasta.

Apartamenty zostały urządzone w nowoczesnym stylu, posiadają komfortowe łóżka, biurko, stolik z krzesłami, telewizor, szafki nocne, ekskluzywny aneks kuchenny, łazienkę z kabiną prysznicową, bezpłatne Wi-Fi oraz szereg innych udogodnień.

W aneksie kuchennym można przygotowywać codzienne posiłki. Warto wspomnieć, że apartamentowiec został także wyposażony w basen, strefę fitness czy podziemny parking.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Rynek Główny ze słynną fontanną – jednym z symboli Wrocławia – zbudowaną ze szklanych płyt. Na Rynku odbywają się występy muzyków i mimów oraz prezentowane są prace lokalnych malarzy, rzeźbiarzy i rysowników.
  • Plac Solny, którego historia sięga 1242 r., otoczony zabytkowymi kamienicami. Znajduje się tu m.in. stylizowany secesyjnie dawny Dom Handlowy z 1905 roku.
  • Ogród japoński, który zachwyca egzotyczną roślinnością i niepowtarzalną architekturą. Można tu podziwiać m.in. oryginalne japońskie latarnie, kaskady i pawilon herbaciany.
  • Pałac Królewski, zwany też zamkiem królów pruskich.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (apartament studio, apartament studio twin, apartament z 1 sypialnią), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
198 zł od 147,84 zł
Rabat w wysokości: 25%
Oszczędzasz: 50,16 zł
Oferta ważna do: 06.07.2019, 00:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Podwale 83/14, 50-414 Wrocław

Strona firmowa