Amsterdam: pokój dla 2 lub 3 osób z opcją śniadania w The Manor Amsterdam

Hotel

Czterogwiazdkowy Hotel The Manor Amsterdam to okazała budowla we wschodniej części stolicy Holandii. Po przekroczeniu progu monumentalna fasada zmienia się w stylizowane włoskie wnętrze.

Przystanek tramwajowy znajduje się praktycznie na wyciągnięcie ręki, więc w ciągu kilku minut można dotrzeć do historycznego centrum.

Pokoje hotelowe są jasne i przestronne oraz charakteryzują się nowoczesnym wystrojem. Do dyspozycji gości jest telewizor z płaskim ekranem, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatny zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. W prywatnej łazience znajduje się prysznic. W pokojach deluxe można również cieszyć się kąpielą i relaksującym widokiem na ogród.

Rano na gości czeka śniadanie, a wieczorem można udać się do baru. Istnieje możliwość parkowania przy hotelu (za opłatą).

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Plac Dam z Nationaal Monument, czyli pomnikiem upamiętniającym wyzwolenie Amsterdamu spod okupacji niemieckiej w 1944 roku.
  • Dom Anny Frank – tutaj przez dwa lata Anna Frank wraz z rodziną i czwórką znajomych ukrywała się przed nazistowskimi prześladowaniami podczas II wojny światowej, pisząc dziennik.
  • Vondelpark – największy i najpopularniejszy park miejski; jedno z najbardziej znanych miejsc tego typu w Holandii.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie, a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 7% ceny grouponu + 3 €/osoba/doba, płatne na miejscu (kwota ta może ulec zwiększeniu od 1 stycznia 2021 r. i będzie naliczana automatycznie, niezależnie od czasu rezerwacji). * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie booking.com w dniu 20.09.2020. Więcej informacji tutaj.
741,24 zł od 423,73 zł
Rabat w wysokości: 42%
Oszczędzasz: 317,51 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. LINNAEUSSTRAAT 89, 1093 EK AMSTERDAM

Strona firmowa