Atlantida Boutique Hotel

Atlantida Boutique Hotel to wyjątkowy obiekt usytuowany na terenie kurortu Rogaska Slatina. Jest to idealne miejsce, do którego można uciec przed codziennymi obowiązkami oraz towarzyszącym im stresem. Otoczenie hotelu sprzyja poprawie samopoczucia, a dostępność wód mineralnych oraz rozciągająca się wokół zieleń czynią z Atlantida Boutique Hotel prawdziwą oazę.

Do dyspozycji gości oddano eleganckie przestronne pokoje, z których każdy wyposażony jest w klimatyzację, sejf, minibar, telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową. Na gości czekają szlafroki, ręczniki, suszarka do włosów i podstawowe kosmetyki.

Szef kuchni przygotowuje doskonałe dania kuchni międzynarodowej. Potrawy powstają z sezonowych produktów najwyższej jakości. Goście mogą również skosztować tu tradycyjnych przysmaków regionalnych. Przyjemna atmosfera i eleganckie wnętrze restauracji zachęcają do dłuższego delektowania się posiłkiem.

Osoby spragnione relaksu z pewnością docenią rozległą strefę Wellness & SPA, obejmującą wewnętrzny basen, saunę fińską, łaźnię turecką oraz strefę wypoczynku. Oprócz tego na gości czeka nowoczesna grota solna i profesjonalne gabinety, gdzie skorzystać można z szerokiego wachlarza zabiegów i rytuałów upiększających oraz relaksujących.


W skrócie

Designerskie Baseny
Relaks SPA
Bezpłatna anulacja
Uzdrowiska
Hotele w Górach
Nieoczywiste miejsca
Boże Ciało
Boże Narodzenie
964 zł od 837 zł
Rabat w wysokości: 13%
Oszczędzasz: 127 zł
Oferta ważna do: 23.09.2023, 02:03
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem Zagranica
Rogaska Slatina
Słowenia