Barcelona: pokój superior dla 2 osób z opcją śniadania i więcej w Casa Vaganto

Hotel

Casa Vaganto to przytulny hotel położony w Montjuic, w samym sercu Barcelony, niecałe 2 km od plaży Sant Miquel, dzięki czemu jest idealną bazą wypadową do korzystania ze wszystkich możliwości miasta.

Obiekt oferuje 19 dźwiękoszczelnych pokoi w nowoczesnym stylu. Wszystkie mają własną łazienkę z zestawem kosmetyków, połączenie Wi-Fi, szafy i sejf.

W hotelu znajduje się pokój, w którym można się zrelaksować przy przekąskach w towarzystwie innych gości.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Świątynia Sagrada Familia, którą nazywa się symbolem Barcelony. Budowa obiektu została rozpoczęta w 1882 r. i mimo, iż do tej pory nie została ukończona, kościół uważa się za arcydzieło architektury.
  • Museu Picasso – w pięciu gotyckich rezydencjach zebrano około 3000 dzieł artysty.
  • Basílica de Santa María del Mar – jeden z najpiękniejszych kościołów Barcelony, przykład gotyku katalońskiego.
  • Park Güell – duży ogród zaprojektowany przez Gaudíego na życzenie jego przyjaciela Güella; projekt w założeniu miał być osiedlem dla bogatej burżuazji; aktualnie park miejski.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie, a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 0,65 €/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * W przypadku pytań skontaktuj się bezpośrednio z hotelem, wysyłając wiadomość na adres [[email protected]](mailto:[email protected]) Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
903,59 zł od 310,17 zł
Rabat w wysokości: 65%
Oszczędzasz: 593,42 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Carrer d'En Fontrodona 1, 08004 Barcelona, Barcelona

Strona firmowa