Holandia, Rotterdam: pokój standard double/twin dla 2 osób ze śniadaniem w hotelu Holiday Inn Express Rotterdam

Hotel

Hotel Holiday Inn Express Rotterdam znajduje się w tętniącym życiem sercu miasta. Holland Casino oddalone jest zaledwie 300 metrów od hotelu, a do słynnej wieży Euromast można dotrzeć w 20 minut.

Nowoczesne pokoje hotelowe są w pełni wyposażone. Znaleźć tu można m.in. telewizor LCD z kanałami międzynarodowymi, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z kabiną prysznicową i zestawem kosmetyków.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Euromast – wieża widokowa w Rotterdamie, z której można obejrzeć architekturę miasta. Widać stąd słynny most Erasmusbrug oraz zieloną część miasta znajdującą się przy samej wieży.
  • Markthal – nowoczesna hala targowa w kształcie lekko zaokrąglonej podkowy. Jej wnętrze pokryte jest przypominającym animację dziełem kilku artystów i nosi nazwę „Róg obfitości” przedstawiające m.in.: ogromne owady, owoce, warzywa, kwiaty.
  • Ogród zoologiczny i oceanarium – warto go odwiedzić ze względu na licznie zgromadzone okazy zwierząt oraz przeszklony tunel, pod którym można spacerować i podziwiać pływające w oceanarium zwierzęta.
  • Ratusz w Rotterdamie – wybudowany w latach 1914-1920, jeden z nielicznych budynków w centrum miasta, które przetrwały bombardowania w 1940 roku. W 1997 roku został uznany za zabytek narodowy.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 3 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 6% ceny grouponu/osoba/doba, płatne na miejscu podczas zameldowania. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
4,55 zł od 247,48 zł
Rabat w wysokości: 5339%
Oszczędzasz: 242,93 zł
Oferta ważna do: 24.05.2021, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. WEENA 121, 3013 CK ROTTERDAM, ROTTERDAM

Strona firmowa