Hotel Golden Ina

Hotel Golden Ina to czterogwiazdkowy obiekt położony przy plaży Rumba w Bułgarii. Usytuowanie nad brzegiem Morza Czarnego i tylko 1 km od głównej ulicy Słonecznego Brzegu, czyni to miejsce idealną bazą z większością atrakcji turystycznych na wyciągnięcie ręki. Do dyspozycji Gości oddano komfortowe pokoje i apartamenty, restaurację i bar oraz basen zewnętrzny.

Wszystkie wnętrza urządzono w klasycznym stylu, z dbałością o szczegóły. Pokoje są klimatyzowane i dysponują balkonem oraz prywatną łazienką z kabiną prysznicową. W wyposażeniu znajduje się telewizor, a także bezprzewodowy dostęp do internetu.

Hotelowa restauracja serwuje głównie dania kuchni regionalnej, przygotowywane ze świeżych, sezonowych produktów. W menu znajdują się też dania kuchni międzynarodowej oraz specjalne pozycje dla dzieci. Dodatkowo Goście mogą korzystać z dużego baru z tarasem i kominkiem, a także baru z przekąskami tuż przy basenie zewnętrznym.

Dla osób spragnionych relaksu Hotel Golden Ina udostępnił duży basen zewnętrzny, jacuzzi i leżaki. To świetne miejsce na aktywne spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.


W skrócie

Komfortowy Hotel przy brzegu Morza Czarnego w Słonecznym Brzegu w Bułgarii tuż przy plaży Rumba
236 zł od 189 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 47 zł
Oferta ważna do: 04.06.2020, 02:03
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Miasta Zagranica
Słoneczny Brzeg
Bułgaria