Hotel Lusso Mare

Elegancki hotel Lusso Mare**** został otwarty wiosną 2019 roku. To luksusowy obiekt położony w Becici – niewielkiej osadzie na wybrzeżu Adriatyku, w sąsiedztwie Budvy – najpopularniejszego kurortu Czarnogóry. Lusso Mare**** znajduje się 300 m od jednej z najpiękniejszych adriatyckich plaż – plaży Becici.

Hotel posiada 12 nowoczesnych pokoi i 18 apartamentów przygotowanych na pobyt 2 osób. Wszystkie wnętrza są klimatyzowane, podłączone do bezprzewodowego Internetu, wyposażone w płaski telewizor, minibar i sejf. Funkcjonalne łazienki posiadają kabiny prysznicowe.

Na najwyższym piętrze hotelu znajduje się restauracja, w której serwowane jest śniadanie w formie urozmaiconego bufetu, a w pozostałych częściach dnia można kosztować lokalnych i międzynarodowych specjałów przygotowywanych przez szefa kuchni. Z tarasu restauracji rozciąga się wspaniały panoramiczny widok na błękit Adriatyku oraz okoliczną zieleń i surowość skał.

Śniadaniowe menu składa się m.in. z różnych typów domowych soków, patery serów różnych gatunków, lokalnie zbieranych miodów, domowego nabiału, rozmaitych herbat, domowych wypieków, świeżych owoców oraz suszonych czarnogórskich wędlin.

Lokalnym transportem łatwo dostać się do sąsiedniej Budvy – wizytówki wybrzeża Czarnogóry, gdzie znajdują się najsłynniejsza plaża w kraju – plaża Slovenska, a także plaże Duklja, Pizana oraz atrakcyjne stare miasto.


W skrócie

Elegancki hotel otwarty wiosną 2019, nieopodal Budvy - najpopularniejszego kurortu Czarnogóry
351 zł od 334 zł
Rabat w wysokości: 5%
Oszczędzasz: 17 zł
Oferta ważna do: 03.12.2021, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Zagranica
Becici k. Budvy
Czarnogóra