Hotel Rysy

Hotel Rysy *** położony jest w miejscowości Tatranska Štrba, pośród malowniczej okolicy Tatr Wysokich. Stanowi dobrą bazę wypadową do wycieczek górskich w Tatry Wysokie i Niskie, baseny termalne, skanseny, okoliczne jaskinie oraz pobliskiego ośrodka narciarskiego w Pleso.

Obiekt dysponuje komfortowymi pokojami 2-osobowymi, wyposażonymi w telewizor, bezprzewodowy internet, miejscem do pracy biurowej. W większości pokoi znajduje się balkon, z którego widok roztacza się na przepiękną panoramę gór. Każdy z pokoi posiada prywatną łazienkę z kabiną prysznicową i toaletą.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca wyborne dania kuchni słowackiej oraz międzynarodowej. Potrawy przygotowywane są ze świeżych i najlepszej jakości produktów. Goście mogą również skosztować aromatycznej kawy zaparzanej w kawiarni. W okresie letnim klienci mogą skonsumować swoje posiłki na specjalnie przystosowanym tarasie.

Osoby pragnące zaczerpnięcia chwili relaksu mogą udać się do hotelowej strefy SPA. Oferuje ona swoim gościom bogaty wachlarz świadczonych usług, poprzez różnorodne masaże seans w saunie bądź odprężającą kąpieli w jacuzzi.

Dla najmłodszych gości obiektu przygotowana została sala i plac zabaw. Goście mogą również zagrać w bilarda na profesjonalnych stołach bądź w tenisa stołowego.


W skrócie

Hotel położony w malowniczej okolicy Tatr Wysokich
344 zł od 299 zł
Rabat w wysokości: 14%
Oszczędzasz: 45 zł
Oferta ważna do: 03.06.2020, 18:03
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Góry Jeziora Poza miastem Zagranica
Tatranska Strba
Słowacja