Hotel Trakoscan

Hotel Trakošćan**** zlokalizowany jest w północnej Chorwacji, w bajkowym otoczeniu jeziora i jednego z najlepiej zachowanych chorwackich zamków, znajdującego się na liście najpiękniejszych zamków w Europie. Dzięki temu, że częścią kompleksu hotelowego są korty tenisowe oraz boiska do siatkówki i koszykówki, łatwo zaplanować aktywne spędzanie czasu na miejscu. Po wszystkim warto zrelaksować się w centrum wellness, w saunie, jacuzzi czy łaźni parowej.

Nowocześnie urządzone pokoje są efektem niedawnej renowacji obiektu, która wprowadziła szeroką gamę udogodnień. Z każdego pokoju roztacza się widok na pełen drzew park lub piękny zamek Trakošćan. Pokoje podłączone są do bezprzewodowej sieci Internet, wyposażone w mini bar, sejf, TV oraz łazienkę z kosmetykami, ręcznikami, suszarką do włosów. Pokoje klasy superior posiadają balkon z widokiem na zamek. W pokoju family może bezpłatnie na rozkładanej sofie nocować dwoje dzieci do 12 lat.

Hotelową restaurację wyróżnia przyjemna atmosfera oraz widok na jeden z najpiękniejszych zamków w Europie. Zapomniane domowe przepisy zyskały tutaj nową odsłonę i pieszczą podniebienia gości, którzy mogą wybierać posiłki w trzech restauracjach – jeść u stóp zamku oraz na otoczonym zielenią tarasie.

Dla uzupełnienia doznań z pobytu w Hotelu Trakošćan**** warto zasięgnąć fachowego wsparcia personelu centrum SPA & Wellness, gdzie można korzystać z basenu, jacuzzi, sauny fińskiej i tureckiej, bogatej oferty masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych, rewitalizujących ciało i umysł, wykorzystujących luksusowe składniki kremów modelujących sylwetkę i przeciwdziałających skutkom starzenia.

Na miejscu można skorzystać także z wypożyczalni rowerów górskich, a dzieciom na pewno sprawi radość nowy pokój zabaw.


W skrócie

Hotel w bajkowym otoczeniu jednego z najpiękniejszych zamków w Europie w północnej Chorwacji
365 zł od 331 zł
Rabat w wysokości: 10%
Oszczędzasz: 34 zł
Oferta ważna do: 25.09.2021, 18:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Jeziora Poza miastem Zagranica
Bednja
Chorwacja