Hotel Vita

Hotel Vita*** zlokalizowany jest w malowniczych Druskiennikach, w sąsiedztwie aquaparku i parku linowego Uno, niecałe 4 km od ośrodka narciarskiego Snow Arena. Dogodne usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku pozwala na wypoczynek, jednocześnie z większością atrakcji turystycznych na wyciągnięcie ręki. Do dyspozycji Gości oddano komfortowe pokoje, restaurację oraz strefę relaksu.

Wszystkie wnętrza urządzono w klasycznym stylu i utrzymano w jasnej kolorystyce. Pokoje są klimatyzowane i dysponują balkonem oraz dostępem do bezprzewodowego internetu. W wyposażeniu znajduje się telewizor, telefon, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz żelazko. Każdy z nich dysponuje też łazienką z kabiną prysznicową lub wanną.

Hotelowa restauracja serwuje posiłki przygotowywane ze świeżych, najwyższej jakości produktów. Każdy dzień rozpoczyna się pożywnym śniadaniem w formie bogatego bufetu.

Hotel Vita*** dla komfortu swoich Gości udostępnił również kameralną strefę relaksu. Można skorzystać tu z kąpieli w jacuzzi lub z seansu w saunie.


W skrócie

Komfortowy hotel położony w malowniczych Druskiennikach, w sąsiedztwie aquaparku i parku linowego Uno
207 zł od 172 zł
Rabat w wysokości: 17%
Oszczędzasz: 35 zł
Oferta ważna do: 02.04.2020, 12:08
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Miasta Zagranica
Druskienniki
Litwa