Madryt: pokój double dla 2 osób ze śniadaniem i późnym wymeldowaniem w Hotelu Checkin Madrid Parla 4*

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Położony na obrzeżach Madrytu, w miejscowości Parla, Hotel Checkin Madrid Parla 4 * jest idealnym miejscem, aby być blisko stolicy, ale jednocześnie cieszyć się spokojem okolicy i móc odpocząć. Lokalizacja sprzyja też pobytowi rodzinnemu, dzięki znajdującemu się nieopodal Parkowi Warner.

Pokoje hotelowe mają wszystko, czego potrzeba, aby pobyt był jak najbardziej przyjemny, w tym klimatyzację, telewizor, stół do pracy z lampką do czytania i prywatną łazienkę.

Hotel oferuje codzienne śniadanie w formie bufetu w barze, a także parking, pralnię, sejf, całodobową recepcję i możliwość organizacji pikniku.

Szczegóły zakwaterowania:

Pokój double

 • Standardowe obłożenie: 2 osoby
 • Maks. obłożenie: 3/4 osoby (3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe + 1 dziecko lub 2 osoby dorosłe + 2 dzieci)
 • Warunki dla dodatkowych osób
  • Dzieci poniżej 2 lat: bezpłatnie
  • Pierwsze i drugie dziecko od 2 do 12 lat oraz osoba dorosła: 55 euro/osoba/doba, na dostawce i wejście do Parku Warner
  • Dodatkowe obłożenie zawsze na życzenie i w zależności od dostępności; dopłaty realizowane bezpośrednio w hotelu
  • Konieczne jest zgłoszenie dodatkowej osoby w celu zapewnienia biletów do Parku Warner

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Świątynia Debod – starożytna świątynia z II wieku p.n.e. podarowana przez Egipt Hiszpanii w podziękowaniu za pomoc udzieloną przez rząd hiszpański przy ocalaniu świątyń w Nubii.
 • Trójkąt Sztuki – umowne określenie stosowane wobec trzech głównych muzeów sztuki usytuowanych w pobliżu Parku Retiro (Muzeum Prado, Muzeum Thyssen-Bornemisza, Narodowe Centrum Sztuki Królowej Zofii).
 • Stadion Santiago Bernabéu – stadion Realu Madryt, obowiązkowy punkt w programie wycieczki każdego kibica piłki nożnej.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 48 godzin przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Brak opłaty klimatycznej. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
379,23 zł od 265,01 zł
Rabat w wysokości: 30%
Oszczędzasz: 114,22 zł
Oferta ważna do: 25.12.2021, 00:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Carr. Parla Pinto, Km. 0, 15,, 28980 Parla, MADRID

Strona firmowa