Madryt: pokój standard double lub twin dla 2 osób w Pavilions Madrid

Hotel

Hotel Pavilions Madrid położony jest 50 metrów od Plaza de Colón. W hotelu znajduje się mały ogród i bar z tarasem.

Nowoczesne i eleganckie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Hotel znajduje się w odległości spaceru od ekskluzywnych sklepów przy Calle Serrano i obok Paseo de la Castellana. Kasyno Gran Madrid znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od hotelu.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Świątynia Debod – starożytna świątynia z II wieku p.n.e. podarowana przez Egipt Hiszpanii w podziękowaniu za pomoc udzieloną przez rząd hiszpański przy ocalaniu świątyń w Nubii.
  • Trójkąt Sztuki – umowne określenie stosowane wobec trzech głównych muzeów sztuki usytuowanych w pobliżu Parku Retiro (Muzeum Prado, Muzeum Thyssen-Bornemisza, Narodowe Centrum Sztuki Królowej Zofii).
  • Stadion Santiago Bernabéu – stadion Realu Madryt, obowiązkowy punkt w programie wycieczki każdego kibica piłki nożnej.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie, a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: zawarta w cenie. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie booking.com w dniu 21.09.2020 Więcej informacji tutaj.
731,17 zł od 571,22 zł
Rabat w wysokości: 21%
Oszczędzasz: 159,95 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Calle Amador de los Ríos, 3, 28010 Madrid, MADRID

Strona firmowa