Okolice Barcelony: pokój standard dla 2-3 osób dorosłych z pełnym wyżywieniem w Hotel Htop Amaika And Spa Adults Only

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Hotel H-Top Amaika znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównej ulicy handlowej Calelli i około 100 metrów od plaży. Możliwa jest wycieczka pociągiem do niedaleko położonej Barcelony. Park wodny WaterWorld w Lloret de Mar oddalony jest od obiektu o około 24 km.

Wystrój hotelu inspirowany był słynnym statkiem Titanic. Goście zakwaterowani są w standardowym pokoju wyposażonym w telewizję satelitarną, klimatyzację, minibar oraz łazienkę z suszarką do włosów, wanną i WC. Korzystanie z minisejfu jest dostępne za dodatkową opłatą.

Ośrodek posiada kilka punktów gastronomicznych: bar, kawiarnię i restaurację.

Hotel oferuje także swoim gościom odkryty basen z leżakami i parasolami. W programie jest również zapewniona rozrywka dla dorosłych. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z siłowni i zrelaksowania się w saunie.

Warto wspomnieć, że hotel posiada przestronny salon i 3 windy (w tym 2 panoramiczne), a także prywatny, płatny garaż.

Szczegóły zakwaterowania:

Pokój standard

 • Standardowe obłożenie: 2/3 osoby dorosłe (zależnie od opcji)
 • Maks. obłożenie: 2/3 osoby dorosłe (zależnie od opcji)
 • Warunki dla dodatkowych osób
  • Możliwość zakwaterowania wyłącznie osób powyżej 18 lat, w celu zakwaterowania dodatkowych osób należy się zgłosić bezpośrednio do biura Playa & Fiesta

Przykładowe atrakcje turystyczne Lloret de Mar

 • Lloret de Mar – kurort przyciąga turystów niekończącymi się plażami, krystalicznie czystą wodą Morza Śródziemnego i zabawą do białego rana.
 • Gotycki kościół z początku XV w. z kolorowymi dachówkami.
 • Zamek w Tossa de Mar – średniowieczna twierdza z przełomu XII i XIV wieku. Niegdyś budowla zajmowała powierzchnię 300 m². Do dzisiejszych czasów przetrwały ruiny kościoła, baszty oraz mury i stare domy.
 • Rezerwat Montnegre-Corredor – sieć szlaków turystycznych na terenie parku jest bardzo dobrze rozbudowana.

Przykładowe atrakcje turystyczne Barcelony

 • Świątynia Sagrada Familia, którą nazywa się symbolem Barcelony. Budowa obiektu została rozpoczęta w 1882 r. i mimo, iż do tej pory nie została ukończona, kościół uważa się za arcydzieło architektury.
 • Museu Picasso – w pięciu gotyckich rezydencjach zebrano około 3000 dzieł artysty.
 • Basílica de Santa María del Mar – jeden z najpiękniejszych kościołów Barcelony, przykład gotyku katalońskiego.
 • Park Güell – duży ogród zaprojektowany przez Gaudíego na życzenie jego przyjaciela Güella; projekt w założeniu miał być osiedlem dla bogatej burżuazji; aktualnie park miejski.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 10 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 0,99 euro/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. * Podróż nieodpowiednia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Połączenie oferowanych Państwu usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu Dyrektywy (UE) 2015/2302.
Skorzystasz zatem ze wszystkich praw przyznanych przez Unię Europejską dotyczących pakietów. Firma PLAYAYFIESTA ENVOG INVEST SARL jest w pełni odpowiedzialna za prawidłową realizację całego wyjazdu.
Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, firma PLAYAYFIESTA ENVOG INVEST SARL posiada gwarancję finansową subskrybowaną we Francji z APST . Podróżni mogą skontaktować się z tym podmiotem lub, w stosownych przypadkach, z właściwym organem, jeśli odmówiono im usług z powodu niewypłacalności spółki PLAYAYFIESTA ENVOG INVEST SARL.
PLAYAYFIESTA ENVOG INVEST SARL posiada ubezpieczenie RCP z HISCOX France.
Więcej informacji na temat podstawowych praw wynikających z dyrektywy (UE) 2015/2302 znajdziesz tutaj .
W zależności od rozwoju sytuacji sanitarnej i zapełnienia hoteli, możesz zostać zmuszony do przemieszczenia się do hotelu o równorzędnej lub wyższej kategorii. Nie zostanie dokonany zwrot pieniędzy ani rekompensata.
Więcej informacji o cenach referencyjnych tutaj .
od 300,05 zł
Oferta ważna do: 23.10.2021, 00:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Carrer de la Diputació, 2, 08370 Calella, BARCELONA

Strona firmowa