Ouzas Luxury Hotel

Luksusowy, kameralny hotel Ouzas znajduje się blisko plaży w centrum Riwiery Olimpijskiej, dzięki czemu zapewnia znakomite warunki wypoczynku w atrakcyjnej części Grecji. Od ciągnących się kilometrami piaszczystych plaż słynnej riwiery hotel Ouzas*** dzieli zaledwie 130 metrów! Hotel położony jest u podnóża góry Olimp, w sąsiedztwie rozmaitych atrakcji dla dzieci, restauracji, kawiarni, sklepów.

Hotel Ouzas*** oferuje komfortowe zakwaterowanie dla osób pragnących zwiedzić Riwierę Olimpijską oraz cieszyć się pięknymi plażami. Pokoje zaaranżowano ze smakiem, prostotą i wyjątkową estetyką, ich balkony skierowane są w stronę ogrodu. Nowoczesne, klimatyzowane wnętrza wyposażone są w łazienkę z suszarką do włosów, aneks kuchenny, telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi. W całym hotelu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu.

W hotelu Ouzas*** serwowane są obfite śniadania organiczne składające się z lokalnych produktów wysokiej jakości. Goście mogą również próbować słynnych domowych potraw kuchni greckiej w porze kolacji. W hotelowej restauracji specjalizują się w daniach kuchni greckiej i śródziemnomorskiej, przyprawionych wysokiej jakości oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia.

Recepcja w pełni klimatyzowanego hotelu oferuje informację turystyczną oraz wsparcie w wypożyczeniu samochodu czy roweru, a także przechowaniu bagażu.


W skrócie

Hotel zlokalizowany blisko plaży oferuje świetne warunki na Riwierze Olimpijskiej
360 zł od 225 zł
Rabat w wysokości: 38%
Oszczędzasz: 135 zł
Oferta ważna do: 05.12.2021, 02:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Morze Zagranica
Katerini
Grecja