Paryż: pokój double dla 2 osób z opcją śniadania i rejsu po Sekwanie w hotelu Alpha Paris Tour Eiffel

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych.

Hotel

Hotel Alpha Paris Tour Eiffel położony jest w Boulogne-Billancourt, zaledwie 100 metrów od stacji metra Marcel Sembat, z której można bezpośrednio dojechać do Wieży Eiffla. Goście mogą zrelaksować się w hotelowym ogrodzie i skorzystać z Wi-Fi. W hotelu znajduje się całodobowa recepcja.

Pokoje, do których można dostać się windą, są dźwiękoszczelne i wyposażone w telewizję satelitarną. W łazience znajduje się wanna lub prysznic oraz suszarka do włosów. Sprzęt do prasowania dostępny jest na życzenie w recepcji.

Codziennie rano w hotelu przygotowywane jest śniadanie w formie bufetu. W recepcji goście otrzymają również powitalną tacę z herbatą, kawą i ciastkami.

Obiekt znajduje się odpowiednio 10 i 15 minut spacerem od stadionu Parc des Princes i Sekwany. Centrum kulturalne La Seine Musicale oddalone jest od obiektu o 2,1 km. Tor wyścigowy Longchamp oddalony jest o 2 km. Centrum wystawowe Paris Expo-Porte de Versailles oddalone jest od hotelu o 3,6 km lub o 30 minut jazdy środkami transportu publicznego.

Niektóre usługi mogą podlegać dopłatom.

Szczegóły zakwaterowania

  • Standardowe obłożenie: 2 osoby
  • Maksymalne obłożenie: 2 osoby dorosłe i 1 dziecko (do 3 lat: bezpłatne łóżeczko, na życzenie)

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Wieża Eiffla – symbol Paryża i najwyższa budowla we Francji.
  • Luwr – największe muzeum na świecie, niegdyś pałac królewski. Znajduje się tam ponad 380 000 eksponatów.
  • Notre-Dame – najsłynniejsza gotycka katedra. Budowano ją ponad 180 lat.
  • Centre Pompidou – budynek, w którym mieści się muzeum sztuki nowoczesnej oraz główna biblioteka publiczna.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie, a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 5 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 1,59 €/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie booking.com w dniu 04.11.2021. Więcej informacji tutaj.
418,19 zł od 294,11 zł
Rabat w wysokości: 29%
Oszczędzasz: 124,08 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. 26 Rue Emile Landrin, 92100 Boulogne-Billancourt, ÎLE-DE-FRANCE

Strona firmowa