Porto: apartament dla 2-6 osób w Porto Centre Apartments

Apartamenty

Apartamenty Porto Centre są idealną bazą wypadową dla tych, którzy chcą odkryć centrum Porto, ponieważ obiekt znajduje się 100 metrów od Pałacu Giełdy i 5 minut spacerem od słynnej katedry.

Oferowane apartamenty mogą pomieścić do 6 osób. Wśród udogodnień jest aneks kuchenny z lodówką i naczyniami, łącze Wi-Fi, sofa w części dziennej, telewizor LCD oraz łazienka z prysznicem, kosmetykami i suszarką do włosów.

W okolicy znajduje się wiele interesujących miejsc, do których można dojść pieszo, takich jak kościół San Francisco, most D. Luis I, klasztor Sierra del Pilar lub Ribeira del Río Duero.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Kościół św. Franciszka – zabytkowy kościół należący do wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO starego miasta Porto.
  • Katedra rzymskokatolicka pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pierwotnie budowla romańska, przebudowana została w XVIII wieku w stylu barokowym. Znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
  • A Casa da Música – główna sala koncertowa miasta. Została zbudowana jako część projektu Porto Stolica Kultury Europejskiej w 2001 r.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie, a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 €/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie booking.com. Więcej informacji tutaj.
od 220,25 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Rua Comércio do Porto, n.º 129,, União de Freguesias do Centro, 4050-020 Porto, PORTO

Strona firmowa