Portugalia, Porto: pokój standard double lub twin dla 2 osób z opcją śniadania w hotelu Vincci Porto 4*

Hotel

Vincci Porto to elegancki, czterogwiazdkowy hotel mieszczący się w odrestaurowanym budynku sklasyfikowanym jako zabytek i znanym jako Bolsa do Pescado. Hotel położony jest nad brzegiem rzeki, 5 minut spacerem od ogrodów Palacio de Cristal.

Eleganckie pokoje wyposażone są w telewizor, klimatyzację i minibar. W przestronnej łazience znajduje się suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Hotel oferuje również Wi-Fi oraz całodobową recepcję.

Tutejsza Restauracja Vincci serwuje typowe portugalskie i międzynarodowe specjały. Z tarasu można podziwiać widoki na słynny most Arrábida.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Kościół św. Franciszka – zabytkowy kościół należący do wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO starego miasta Porto.
  • Katedra rzymskokatolicka pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pierwotnie budowla romańska, przebudowana została w XVIII wieku w stylu barokowym. Znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
  • A Casa da Música – główna sala koncertowa miasta. Została zaprojektowana przez holenderskiego architekta i zbudowana jako część projektu Porto Stolica Kultury Europejskiej w 2001 r.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard double lub twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 05.08.2020. Więcej informacji tutaj.
377,67 zł od 345,82 zł
Rabat w wysokości: 8%
Oszczędzasz: 31,85 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Rua Alameda Basilio Teles, 29-33, 4150-127 Oporto

Strona firmowa