Rimske Terme Resort

Rimske Terme Resort to miejsce wyjątkowe. Obiekt jest otoczony malowniczymi wzgórzami i naturalnymi źródłami termalnymi. Sama lokalizacja czyni go idealną bazą wypadową do popularnych słoweńskich miejscowości, gdzie można zakosztować lokalnej kultury i tradycji.

Do dyspozycji gości oddano 68 komfortowych pokoi, z których każdy jest wyposażony w łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor LCD, telefon, mini bar, sejf, klimatyzację i bezprzewodowe połączenie z internetem. W łazience jest też suszarka do włosów oraz zestaw kosmetyków hotelowych.

W kompleksie Rimske Terme Resort można naprawdę dobrze zjeść. Tutejsza restauracja Sofija serwuje doskonałe dania przygotowywane na bazie świeżych, sezonowych i lokalnych produktów. W menu dominują dania kuchni wiedeńskiej i śródziemnomorskiej. Jest też bardzo szeroki wybór win pochodzących ze wszystkich słoweńskich regionów winiarskich. W restauracji cesarza Ferdynanda goście mogą obserwować pracę kucharzy. Lokal serwuje pyszne bufetowe śniadania oraz bogate i różnorodne obiadokolacje.

Relaks przy herbacie jest możliwy szczególnie w kawiarni Księżniczki Wiktorii, gdzie unoszą się aromaty ziołowych kompozycji. Nawet największy łasuch będzie usatysfakcjonowany słodkimi deserami, a koneserzy cygar i dobrych trunków z pewnością będą pod wrażeniem przygotowanej oferty. Wszystko to przy akompaniamencie muzyki fortepianowej. Z kolei amatorzy drinków i koktajli zaspokoją swoje pragnienie w Lounge Barze usytuowanym tuż przy basenie.

Po uczcie smaków warto skorzystać z szerokiego wachlarza masaży i zabiegów na ciało. Seans w strefie saun oraz jacuzzi odpręży i pozwoli zapomnieć o codzienności. Osoby lubiące aktywne spędzanie czasu z pewnością docenią możliwość wodnego szaleństwa w kompleksie basenowym złożonym z 5 basenów krytych i 4 zewnętrznych, w tym panoramicznego. O dobrą kondycję można zadbać w centrum fitness.


W skrócie

Hotele w Górach
Nieoczywiste miejsca
Designerskie Baseny
Boże Ciało
Weekend Listopadowy
Boże Narodzenie
872 zł od 671 zł
Rabat w wysokości: 23%
Oszczędzasz: 201 zł
Oferta ważna do: 23.09.2023, 02:03
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem Zagranica
Rimske Toplice
Słowenia