Terme Olimia Hotel Breza

Hotel Breza należy do nowoczesnego kompleksu Terme Olimia położonego w malowniczej części Słowenii. Kompleks ten był wielokrotnie nagradzany m.in. jako najlepsze SPA na Słowenii. Czterogwiazdkowy hotel Breza doskonale wpisuje się w wysoką jakość całego kompleksu.

Do dyspozycji gości oddano komfortowe i przytulne pokoje oraz apartamenty. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, minibar, sejf, telewizor, telefon oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Dodatkowo, część pokoi posiada dostęp do balkonu. Apartamenty są dwupokojowe, składają się z dwuosobowej sypialni oraz pokoju dziennego z sofą.

Tutejsza kuchnia opiera się na zdrowych i świeżych produktach, z których są przygotowywane wartościowe i doskonałe w smaku posiłki. Kucharze tworzą kolejne propozycje do menu, opierając się na zasadzie, że jedzenie jest źródłem witalności.

Terme Olimia dysponuje najlepszą strefą SPA & Wellness w Słowenii, która niejednokrotnie była nagradzana w znaczących konkursach. Najbardziej prestiżową częścią kompleksu jest Wellness Orchidelia, gdzie skupiono się na harmonii ciała i ducha. Można się tu wyciszyć, ukoić zmysły i osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Goście, którzy lubią słońce i wodę, najlepiej poczują się w centrum wellness Termalija obejmującym: ponad 2000 m2 powierzchni basenowej, w tym duży basen z biczami wodnymi i rwącą rzeką, basen z podświetlanymi zjeżdżalniami, dwa brodziki dla dzieci oraz trzy wanny z hydromasażem. Oprócz tego znajduje się tutaj największa strefa saun w Słowenii, gabinety SPA oraz centrum fitness. Po wodnych szaleństwach zmysły można wyciszyć w gabinetach SPA Armonia, gdzie są wykonywane różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, a także masaże i rytuały odprężające.

Osoby lubiące aktywne spędzanie wolnego czasu mogą skorzystać z hali gimnastycznej, boisk sportowych, kortów tenisowych, a także zagrać w golfa.


W skrócie

Baseny i aquaparki
Aktywny Wypoczynek
Bezpłatna anulacja
Rodzinne Wyjazdy (Pok. 2+2)
Wakacje
935 zł od 748 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 187 zł
Oferta ważna do: 21.07.2024, 02:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem Zagranica
Podcetrtek
Słowenia