Terme Olimia Hotel Sotelia

Hotel Sotelia należy do nowoczesnego kompleksu Terme Olimia położonego w malowniczej części Słowenii. Kompleks ten był wielokrotnie nagradzany m.in. jako najlepsze SPA w Słowenii. Czterogwiazdkowy hotel Sotelia doskonale wpisuje się w wysoką jakość całego kompleksu. Tym, co wyróżnia ten obiekt spośród innych, jest harmonijne połączenie z otaczającą go naturą. Oryginalna architektura hotelu, starannie zaprojektowane wnętrza oraz bogate zaplecze rekreacyjne czynią Hotel Sotelia idealnym na rodzinny wypoczynek.

Do dyspozycji gości oddano komfortowe i przytulne pokoje, z których każdy jest wyposażony w klimatyzację, minibar, sejf, telewizor, radio, telefon, ręczniki oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Dodatkowo pokoje posiadają dostęp do balkonu. Pokoje rodzinne umożliwiają pobyt 2 osób dorosłych i 2 dzieci.

Tutejsza kuchnia opiera się na zdrowych i świeżych produktach, z których przygotowywane są wartościowe i doskonałe w smaku posiłki. Kucharze tworzą kolejne propozycje do menu, opierając się na zasadzie, że jedzenie jest źródłem witalności.

Terme Olimia dysponuje najlepszą strefą SPA & Wellness w Słowenii, która niejednokrotnie była nagradzana w znaczących konkursach. Najbardziej prestiżową częścią kompleksu jest Wellness Orchidelia, gdzie skupiono się na harmonii ciała i ducha. Jest to miejsce, w którym można wyciszyć się, ukoić zmysły i osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Goście, którzy lubią słońce i wodę, najlepiej poczują się w centrum wellness Termalija obejmującym ponad 2000 m2 powierzchni basenowej, w tym duży basen z biczami wodnymi i rwącą rzeką, basen z podświetlanymi zjeżdżalniami, dwa brodziki dla dzieci oraz trzy wanny z hydromasażem. Oprócz tego znajduje się tutaj największa strefa saun w Słowenii, gabinety SPA oraz centrum fitness. Po wodnych szaleństwach zmysły można wyciszyć w gabinetach SPA Armonia, gdzie wykonywane są różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, a także masaże i rytuały odprężające.

Osoby lubiące aktywne spędzanie wolnego czasu mogą skorzystać z hali gimnastycznej, boisk sportowych, kortów tenisowych, a także zagrać w golfa.


W skrócie

Designerskie Baseny
Aktywny Wypoczynek
Rodzinne Wyjazdy (Pok. 2+2)
TOP Hotele
Bezpłatna anulacja
Nieoczywiste miejsca
Lato
983 zł od 786 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 197 zł
Oferta ważna do: 20.06.2024, 09:02
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Poza miastem Zagranica
Podcetrtek
Słowenia