Wellness & Spa Hotel Bolfenk

Wygodny Wellness & SPA Hotel Bolfenk**** jest częścią wspaniale położonego Pohorje Village Resortu. Otoczony lasem kompleks jest nieco ukryty na górskim wzniesieniu, dzięki czemu gwarantuje spokój, czyste powietrze i piękne widoki. Dopełnieniem relaksu pośród przyrody jest centrum wellness, do którego można chodzić w kapciach i szlafroku. Zimą sąsiedztwo najdłuższej oświetlonej trasy narciarskiej w Europie zachęca do przyjazdu tutaj miłośników sportów zimowych.

Wellness & SPA Hotel Bolfenk**** oferuje 20 przestronnych pokoi typu superior. Dzięki dodatkowej rozkładanej sofie w pokoju mogą się zatrzymać trzy osoby dorosłe albo dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Oprócz części wypoczynkowej pokój posiada pojemne szafy, wygodny stół z krzesłami dla 4 osób, łazienkę i balkon. Ponadto w wyposażeniu pokoju: TV, wifi, ogrzewanie, podstawowe naczynia kuchenne, a w łazience prysznic lub wanna, suszarka do włosów, ręczniki.

W hotelu mieści się restauracja z letnim ogródkiem. Jest tutaj serwowana wyśmienita lokalna kuchnia z domieszką nowoczesności. Śniadania i kolacje są podawane w formie bufetu, jednak przy małej liczbie gości (poniżej 15) będą serwowane jako trzydaniowe posiłki. Kuchnia styryjska jest znana z domowych smaków, pośród których królują sycące zupy, pieczenie, grzyby i owoce lasu.

Bezpośrednio z Hotelu Bolfenk**** można przejść korytarzem do strefy SPA & Wellness z wewnętrznym basenem, saunami, łaźnią turecką, aromatyczną łaźnią parową, jaskinią lodową i strefą relaksu. Przed budynkiem basenowym latem można korzystać ze słonecznego tarasu z leżakami.


W skrócie

Hotele w Górach
Rodzinne Wyjazdy (Pok. 2+2)
Bezpłatna anulacja
Boże Ciało
716 zł od 572 zł
Rabat w wysokości: 20%
Oszczędzasz: 144 zł
Oferta ważna do: 23.09.2023, 02:03
Oferta z: Triverna
Przejdź do oferty
Góry Poza miastem Zagranica
Pohorje
Słowenia