Wenecja: pokój standard double dla 2 osób z opcjonalnym śniadaniem w Hotelu Antica Locanda Montin

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Antica Locanda Montin gościł w swych progach wielu znanych gości. Obiekt położony jest w Dorsoduro, kilka kroków od Galerii Accademia i Muzeum Guggenheima.

Hotel oferuje pokoje w tradycyjnym stylu weneckim. Chwile relaksu można spędzić w ogrodzie, gdzie podawane są też śniadania.

Do dyspozycji jest również restauracja, która szczyci się daniami przygotowanymi przez wykwalifikowanych kucharzy.

Szczegóły zakwaterowania:

Pokój standard double

  • Standardowe obłożenie: 2 osoby
  • Maksymalne obłożenie: 2 osoby + 2 dodatkowe osoby(niezależnie od wieku)
  • Warunki dla dodatkowych osób:
    • Dzieci poniżej 10 lat: 10 euro/osoba/doba (tylko nocleg)
    • Osoby od 10 lat: 30 euro/osoba/doba (tylko nocleg)

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Bazylika św. Marka – wspaniała świątynia mieszcząca misternie wykonane mozaiki z początku drugiego tysiąclecia. Położona przy równie słynnym placu Św. Marka.
  • Pałac Dożów – rezydencja dawnych władców miasta, która mieściła również zbrojownię, trybunały i więzienia. Powstała w IX w., a obecny wygląd zyskała w XIV i XVI w. W środku znajdują się liczne arcydzieła ukazujące dzieje Wenecji.
  • Piazzetta – miejsce, gdzie przed ważnymi spotkaniami gromadzili się politycy. Na jednym jej krańcu wznoszą się masywne granitowe kolumny, zwane kolumnami Marka i Teodora.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 48 godzin przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 euro/osoba od 13 lat/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie booking.com w dniu 08.11.2021. Więcej informacji tutaj.
349,26 zł od 271,14 zł
Rabat w wysokości: 22%
Oszczędzasz: 78,12 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Dorsoduro 1147, 30125 Venezia, VENEZIA

Strona firmowa