Wilno: pokój classic twin dla 2 osób ze śniadaniem lub wyżywieniem HB, strefą basenów i więcej w Vilnius Grand Resort 4*

Hotel

Vilnius Grand Resort 4* położony jest pośrodku malowniczego krajobrazu morskiego, w otoczeniu lasów sosnowych i brzozowych, zaledwie 20 minut jazdy od centrum Wilna (dostępny jest bezpłatny transfer busem).

Komfortowe pokoje i apartamenty wyposażone są w część wypoczynkową, telewizor LCD, telefon i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu.

Na miejscu są 2 restauracje. Goście mogą skosztować klasycznych dań kuchni europejskiej z francuskim akcentem i lokalnych specjałów.

Naładować akumulatory warto w strefie z podgrzewanym basenem, łaźniami parowymi i sauną. Oferowane są również różne zabiegi kosmetyczne i masaże.

Na terenie hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe V Golf Club. Tutejsze wzgórza i jeziora stanowią wyzwanie dla każdego golfisty.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Plac Katedralny stanowiący od wieków serce miasta. Najważniejszą budowlą jest tu Katedra św. Stanisława.
  • Góra Zamkowa, z której roztacza się malownicza panorama Wilna.
  • Ostra Brama – jeden z symboli Wilna – brama z kaplicą z cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój classic twin), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Anulowanie rezerwacji na min. 7 dni przed zameldowaniem, w przeciwnym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: w cenie. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 09.10.2019. Więcej informacji tutaj.
401,83 zł od 252,53 zł
Rabat w wysokości: 37%
Oszczędzasz: 149,3 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Ežeraičiai vil., Ežeraičiai str. 2, Vilnius distr., 14200 Vilnius distr.

Strona firmowa