Włochy, Trydent: pokój standard dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB i spa w Hotelu Posta 1899 4*

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Posta 1899 to czterogwiazdkowy hotel z bezpłatnym centrum odnowy biologicznej i restauracją serwującą tradycyjne potrawy regionu. Obiekt położony jest w miejscowości Montagnaga, 15 km od Trydentu.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD z bezpłatnymi kanałami telewizji Sky oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój urządzony jest w klasycznym górskim stylu, z podłogami wyłożonymi miękką wykładziną i drewnianymi meblami.

Restauracja Ca ‘dei Boci oferuje tradycyjne dania kuchni lokalnej wraz z doskonałym wyborem win.

Centrum odnowy biologicznej obejmuje biosaunę z sianem górskim, basen z podgrzewaną wodą morską, himalajską jaskinię solną, łaźnię parową, saunę fińską, strefę relaksacyjną z łóżkami wodnymi i taras słoneczny.

Szczegóły zakwaterowania:

Pokój standard

  • Standardowe i maks. obłożenie: 2 osoby

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Ponad 80 km tras narciarskich i około 30 wyciągów to propozycja dla miłośników zimowych sportów.
  • Trydent: Piazza del Duomo, czyli centralny plac miasta z fontanną Neptuna z 1768 roku.
  • Trydent: Katedra San Vigilio w stylu romańskim, budowana od końca XIII wieku do połowy XVI wieku.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: anulowanie rezerwacji na min. 5 przed zameldowaniem – bezpłatnie, od 5 do 3 dni przed zameldowaniem – potrącana opłata w wysokości 30%, w innym wypadku opłata za rezerwację nie podlega zwrotowi. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2,50 euro/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
688,96 zł od 393,69 zł
Rabat w wysokości: 42%
Oszczędzasz: 295,27 zł
Oferta ważna do: 02.01.2023, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Via Targa 1, 38040 Montagnaga, TRENTINO-ALTO ADIGE

Strona firmowa