Zakopane: pokój dla 2, 3 lub 4 osób ze śniadaniami albo wyżywieniem HB i więcej w Pensjonacie Jastrzębia Turnia

Pensjonat

Pensjonat Jastrzębia Turnia Zakopane zlokalizowany jest blisko wszystkich najważniejszych atrakcji miasta. Łatwo stąd dostać się m.in. na Krupówki i do Sanktuarium na Krzeptówkach.

Wszystkie pokoje wykończone są jasnym drewnem. Posiadają wygodne łóżka i wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku. Każdy z nich ma własną łazienkę z prysznicem.

Jadalnia urządzona w podhalańskim stylu serwuje góralskie przysmaki. Posiłki przygotowywane są w oparciu o świeże produkty od lokalnych dostawców.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Morskie Oko – największe jezioro w Tatrach. Legenda głosi, że połączone jest z morzem.
  • Dolina Kościeliska – ulubione miejsce zbójników i poszukiwaczy skarbów, o czym świadczą pozostawione przez nich znaki na skałach. Dnem doliny płynie malowniczy Kościeliski Potok, a liczne rozgałęzienia zachęcają do długich wypraw.
  • Giewont (1894 m n.p.m.) – najpopularniejszy szczyt w kraju.
  • Termy w Szaflarach – kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych z wodą pochodzącą z odwiertu głębinowego. Baseny, bicze wodne, gejzery i sztuczna rzeka zajmują powierzchnię 970 m².
  • Krupówki – reprezentacyjna ulica Zakopanego.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double, 3-os. lub 4-os.), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 zł/osoba/doba, płatne na miejscu gotówką. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
204 zł od 219 zł
Rabat w wysokości: 7%
Oszczędzasz: 15 zł
Oferta ważna do: 09.08.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul.Kościeliska 40a, 34-500 Zakopane, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa