Zakopane: pokój double z balkonem dla 2 osób ze śniadaniami lub wyżywieniem HB w Gold Hotelu

Hotel

Zaledwie 4 minuty spacerem od centrum narciarskiego Nosal, w bliskiej odległości od Krupówek i wszystkich atrakcji turystycznych Zakopanego znaleźć można Gold Hotel.

Kameralny obiekt oddaje do dyspozycji gości nowocześnie urządzone pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Każdy pokój posiada łazienkę, w której odwiedzający znaleźć mogą szlafroki, kapcie i zestawy kosmetyków.

W tutejszej Restauracji Przy KominQ urządzonej w zakopiańskim stylu goście mogą rozsmakować się w daniach kuchni europejskiej z polskimi akcentami. Obfite śniadania w formie bufetu i obiadokolacje dodadzą energii na dzień pełen wrażeń.

Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów oraz punkt sprzedaży biletów, gdzie można zaopatrzyć się w wejściówki do term, na wyciągi narciarskie i więcej.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Morskie Oko – największe jezioro w Tatrach. Legenda głosi, że połączone jest z morzem.
  • Dolina Kościeliska – ulubione miejsce zbójników i poszukiwaczy skarbów, o czym świadczą pozostawione przez nich znaki na skałach. Dnem doliny płynie malowniczy Kościeliski Potok, a liczne rozgałęzienia zachęcają do długich wypraw.
  • Termy w Szaflarach – kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych z wodą pochodzącą z odwiertu głębinowego.
  • Krupówki – reprezentacyjna ulica Zakopanego.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double z balkonem), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Brak możliwości rezerwacji stolika w Restauracja Przy KoninQ w dniu 14.02.2019 * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu w dniu 24.01.2019. Więcej informacji tutaj. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.
301,5 zł od 249 zł
Rabat w wysokości: 17%
Oszczędzasz: 52,5 zł
Oferta ważna do: 28.02.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Balzera 35, 34-500 Zakopane

Strona firmowa