Zakopane: pokój lub studio dla 2-4 osób ze śniadaniami, sauną i jacuzzi w Grand Podhale Resort&Spa

Obiekt

Grand Podhale Resort&Spa położony jest nieopodal Krupówek, w jednej z piękniejszych części Tatr.

Na gości czekają eleganckie, przestronne pokoje. Część z nich posiada widok na góry. Niektóre pokoje są przystosowane do pobytu osób niepełnosprawnych.

Restauracja serwuje dania regionalne, a latem w ogrodzie skosztować można potraw z grilla. Chwile relaksu zapewnia wizyta w saunach i jacuzzi.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Morskie Oko – położone w Dolinie Rybiego Potoku największe jezioro w Tatrach (ok. 25 km od Zakopanego).
  • Dolina Kościeliska – legenda głosi, że zamieszkiwali ją niegdyś zbójnicy, o czym świadczą charakterystyczne znaki na skałach.
  • Krupówki – reprezentacyjna ulica miasta, można tu kupić regionalne wyroby oraz skosztować góralskich przysmaków.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój double deluxe/double z widokiem na góry/pokój studio z widokiem na góry/studio deluxe), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 07.08.2019. Więcej informacji tutaj.
184 zł od 155 zł
Rabat w wysokości: 16%
Oszczędzasz: 29 zł
Oferta ważna do: bezterminowo
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Mrowce 17j, 34-500 Zakopane

Strona firmowa