Zakopane: pokój twin standard lub deluxe dla 2 osób w Hotelu Kasprowy Wierch

Hotel

Wybudowana w 1890 roku w stylu szwajcarskim willa przekształcona została w Hotel Kasprowy Wierch w 1936 roku, a obecnie wpisana jest do rejestru dóbr kultury narodowej. Obiekt znajduje się w samym centrum Zakopanego, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych atrakcji miasta.

Do dyspozycji gości są pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz apartament z prywatnymi łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w radio, TV, telefon oraz internet bezprzewodowy.

Na terenie obiektu znajduje się też sezonowa restauracja, bar i ogródek, a także monitorowany parking i miejsce do przechowywania nart.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Krupówki – reprezentacyjna ulica miasta; można tu kupić regionalne wyroby oraz skosztować góralskich przysmaków.
  • Morskie Oko – położone w Dolinie Rybiego Potoku największe jezioro w Tatrach (ok. 25 km od Zakopanego).
  • Dolina Kościeliska – legenda głosi, że zamieszkiwali ją niegdyś zbójnicy, o czym świadczą charakterystyczne znaki na skałach.

W skrócie

* Cena jest za zakwaterowanie (pokój twin standard lub deluxe), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Wyłącznie hotel jest odpowiedzialny przed kupującym za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH. Ceny wyjściowe sprawdzone w oparciu o stawki dostępne na stronie hotelu/booking.com w dniu 27.02.2019. Więcej informacji tutaj.
198 zł od 145 zł
Rabat w wysokości: 27%
Oszczędzasz: 53 zł
Oferta ważna do: 05.04.2019, 23:59
Oferta z: Groupon
Przejdź do oferty
ul. Krupówki 50B, 34-500 Zakopane, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa